reklam

TÜİK’e acil çevre düzenlemesi lazım « nevsehir haber

25 Mart 2023 - 10:28

TÜİK’e acil çevre düzenlemesi lazım

Son Güncelleme :

20 Aralık 2016 - 11:25

reklam
TÜİK’e acil çevre düzenlemesi lazım
reklam

TÜİK’e acil çevre düzenlemesi lazım

Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürlüğü binası son yıllarda İl merkezine kazandırılan modern hizmet binalarından biri. Ancak çevresine bakıldığında aynı şeyi söylemek pek mümkün değil.

 

Bölge Müdürlüğünün Nevşehir’den başka bir ile kaydırılmaması için de yaptırıldığı belirtilen modern hizmet binası aynı zamanda Türkiye’nin istatistik deposunun da olması açısından daha büyük bir öneme sahip. Fakat, kurum yetkililerinin kurumun ihtiva ettiği önemi görünümüne de gösterdiğini söylemek mümkün değil.

İlimizde hizmete girdiği günden bu yana bir türlü çevre düzenlemesi yapılamayan TÜİK Nevşehir bölge müdürlüğünün etrafına, arkasına baktığınızda madem böylesine modern bir binayı Nevşehir’e kazandırmışlar, bu binanın etrafına şöyle güzel bir çevre düzenlemesi de yaptıramazlarmıydı diyesi geliyor insanın.

Şimdilerde kurum yöneticilerinin ve çalışanlarının şahsi araçlarını park ettikleri alana baktığınızda bu çirkin görüntüyü bizzat görebilmeniz mümkün. Kurum binasının hemen önünde üst üste konular parke taşlarını da görünce insan doğrusu hayretler içerisinde kalıyor.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam