reklam

SU KUYUSUNA DÜŞEN KEDİYİ İTFAİYE EKİPLERİ KURTARDI « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 16:42

SU KUYUSUNA DÜŞEN KEDİYİ İTFAİYE EKİPLERİ KURTARDI

Son Güncelleme :

08 Mart 2017 - 9:37

reklam
SU KUYUSUNA DÜŞEN KEDİYİ İTFAİYE EKİPLERİ KURTARDI
reklam

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde uzun zamandan beri kullanılmayan su kuyusuna düşen kediyi, Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri kurtardı.

Nevşehir’in Gülşehir ilçesine bağlı Yeniyaylacık köyünde, Muhammed Emin Kalaycı isimli genç, Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünün facebook sayfasına bildirimde bulunarak , dedesi Fevzi Kalaycı’ya ait evin bahçesinde bulunan ve uzun zamandan beri kullanılmayan20 metre derinlikte bulunan su kuyusuna bir kedinin düştüğünü, kendi imkanları ile uğraş vermelerine rağmen kediyi çıkartamadıklarını belirterek yardım isteğinde bulundu.
Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri aldıkları bu çağrının ardından kedinin düştüğünün belirtildiği ve uzun zamandan beri kullanılmayan su kuyusuna merdivenle inerek kediyi aramasına rağmen kediye ulaşamadı.
Bu sabah saatlerinde kuyudan miyavlama sesinin duyulduğu yönünde bilginin ulaşması üzerine Nevşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, yeniden kuyuya inerek kayıp kedinin duvarın içerisine sıkıştığını gördü ve kediyi sıkıştığı yerden çıkartarak sahiplerine teslim etti.
3 günden beri su kuyusunun içerisinde olduğu belirtilen kedi, kuyudan çıkartıldıktan kısa bir süre sonra bahçeden çıkarak gözden kayboldu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam