reklam
reklam

Sınav sorularının tamamını cevaplandıran öğrenciler ödüllendirildi « nevsehir haber

19 Temmuz 2024 - 16:05

Sınav sorularının tamamını cevaplandıran öğrenciler ödüllendirildi

Son Güncelleme :

19 Ocak 2017 - 16:58

reklam
Sınav sorularının tamamını cevaplandıran öğrenciler ödüllendirildi
reklam

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Merkezi Ortak Sınav’ın 1. Aşamasında Sınav Sorularının Tamamını Doğru Cevaplandıran Öğrencilerimiz Ödüllendirildi

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Merkezi Ortak Sınav’ın 1. aşamasında sınav sorularının tamamını doğru cevaplandıran öğrenciler Mustafa CANITEZ, Hasan ÇETİN, Serra UZ ve Ayşe AKÇAY ile beraberinde okul müdürleri Nevşehir Damat İbrahim Paşa Ortaokulu Müdürü Burhan KAYNAR, H. Lütfi Pamukçu Okul Müdürü Harun ÖCAL, Ürgüp Hacı Ahmet Toksöz Ortaokulu Müdürü İbrahim Sıtkı ÖZTÜRK, Ürgüp Ali Baran Numanoğlu Ortaokulu Müdürü İsrafil SARIKAYA, İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR´i makamında ziyaret etti.

 

Ziyarete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat DİLDÖKEN ve Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş ÖZDEMİR’de katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, öğrencilerle bir süre sohbet etti.DEMİR, sohbet sırasında öğrencilerden bu başarıya ulaşabilmek için nasıl çalıştıklarını ve ilerde hangi mesleği seçmek istedikleri hakkında bilgi alarak, öğrencilerimizin göstermiş olduğu bu başarıda öğretmenlerinin gayretli ve özverili çalışmalarının büyük katkısı olduğunu ifade etti ve aynı başarının ikinci sınavda da gerçekleşeceğine inandığını belirterek öğrencilerimizi ödüllendirdi. İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Merkezi Ortak Sınavlarda göstermiş olduğu başarıdan dolayı öğrencilerimiz Mustafa CANITEZ, Hasan ÇETİN, Serra UZ ve Ayşe AKÇAY ve velilerini, emeği geçen öğretmenleri ve okul idarelerini tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam