reklam

SBS’nin ikinci değerlendirme toplantısı Derinkuyu’da yapıldı « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 16:43

SBS’nin ikinci değerlendirme toplantısı Derinkuyu’da yapıldı

Son Güncelleme :

04 Ocak 2017 - 10:42

reklam
SBS’nin ikinci değerlendirme toplantısı Derinkuyu’da yapıldı
reklam

 Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen deneme ve seviye tespit sınavının ikinci ilçe değerlendirme toplantısı Derinkuyu’da yapıldı.

Derinkuyu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürü Ramazan Bıyıklıoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Nevşehir’de eğitimin kalitesinin artırılması kapsamında yapılan toplantıda, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, başarı değerlendirme sınavı sonuçlarının ilçeler bazında kazanım analizlerini ve genel başarı durumlarını ilçe müdürlerinden dinledi.

Demir, karşılaşılan sorunlar ve çözümlerine yönelik alınması gerekli tedbirler konusunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her türlü desteğin verileceğini belirterek, çocuklarımızın başarılarının artırılması için tüm gücümüzle çalışmamızın gerekli olduğunu söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, “Nevşehir’de öğrenim gören tüm öğrencilerin başarılarını artırmak için İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kazanım değerlendirme sınavları yapılacaktır” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam