reklam

Oda Başkanlarına Yönelik İstihdam Seferberliği Bilgilendirme Toplantısı « nevsehir haber

26 Mart 2023 - 17:36

Oda Başkanlarına Yönelik İstihdam Seferberliği Bilgilendirme Toplantısı

Son Güncelleme :

01 Mart 2017 - 8:02

reklam
Oda Başkanlarına Yönelik İstihdam Seferberliği Bilgilendirme Toplantısı
reklam

Oda Başkanlarına Yönelik İstihdam Seferberliği Bilgilendirme Toplantısı Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde Nevşehir Valisi Sayın İlhami AKTAŞ’ın Katılımıyla Gerçekleştirildi.


Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN öncülüğünde başlatılan istihdam seferberliği kapsamında; Nevşehir Valisi Sayın İlhami Aktaş’ın teşrifleri ile SGK İl Müdürü Erdin POLAT ve İşkur İl Müdürü Arif Sıddık BARATA’ nın katılımlarıyla Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı Merkez İlçe Başkanlarına yönelik olarak İstihdam Seferberliği Toplantısı Birlik Hizmet Binasında Birlik Başkanı İsmail ÖRDÜ ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasına yapan Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ; İstihdam Seferberliği ile ilgili birinci elden ilgili kurum temsilcileri ile birlikte bilgilendirmek amacıyla böyle bir toplantıyı tertip etmiş olduklarını belirterek konunun ülkemiz açısından önemliliğini vurguladı.

SGK İl Müdürü Erdin POLAT sunumunda kurum olarak işverenlere sağlanan yeni desteklerden bahsederek, tüm işverenlerimizin bu haklardan yararlanması için çaba göstereceklerini belirtti.

İş-Kur İl Müdürü Arif Sıddık BARATA ise sunumunda İşbaşı Eğitim Programları ile işverenlere sağlanan destekler hakkında bilgilendirmede bulundu.

Son olarak söz alan Birlik Başkanı İsmail ÖRDÜ ise konuşmasında Odalarımız vasıtasıyla tüm üyelerimizi bilgilendirerek amaca ulaşmada katkı sağlanacağını belirtti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam