reklam
reklam

NEVŞEHİR BELEDİYESİ 7. ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI ESERLERİ SERGİLENİYOR « nevsehir haber

14 Temmuz 2024 - 15:57

NEVŞEHİR BELEDİYESİ 7. ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI ESERLERİ SERGİLENİYOR

Son Güncelleme :

11 Mart 2017 - 5:47

reklam
NEVŞEHİR BELEDİYESİ  7. ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI ESERLERİ SERGİLENİYOR
reklam

Nevşehir Belediyesi’nin fotoğraf sanatının geliştirilmesi ve bu alanda aktif bir şekilde çalışma yapanların desteklenerek, özgün sanat değerlerinin ortaya çıkmasına yardımcı olmak amacıyla bu yıl 7. si düzenlenen Nevşehir Belediyesi Uluslararası Kapadokya Fotoğraf Yarışmasında seçici kurul tarafından sergilenmeye layık görülen eserler, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in de katıldığı bir törenle fotoğraf severlerin ziyaretine açıldı.

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi fuayene salonunda, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile çok sayıda davetlinin katıldığı törenle, yarışma seçici kurulu tarafından sergilenmeye layık bulunan 3 ödüllü fotoğrafın yanı sıra, Kapadokya Özel Ödüllü fotoğraf ile yarışmada mansiyon almaya layık görülen 6 fotoğraf ve 30 eserin yer aldığı sergi açıldı.

Nevşehir Belediye Başkanı yarışmanın seçici kurulunda yer alan fotoğraf sanatçısı Sami Türkay ve davetlilerle birlikte sergiyi gezdi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, yarışmada Kapadokya Özel Ödülü alan fotoğraf sanatçısı Derya Yazar’a ,yarışmada elde ettiği başarıdan dolayı bir de plaket takdim etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam