reklam

MUSTAFA ATEŞ’DEN,DÜNYANIN BÜTÜN ÇİÇEKLERİNE VEDA ZAMANI « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 03:02

MUSTAFA ATEŞ’DEN,DÜNYANIN BÜTÜN ÇİÇEKLERİNE VEDA ZAMANI

Son Güncelleme :

18 Mart 2017 - 14:46

reklam
MUSTAFA ATEŞ’DEN,DÜNYANIN BÜTÜN ÇİÇEKLERİNE VEDA ZAMANI
reklam

1999 yılında Nevşehir Gazi İlköğretim Okulunda başlayan Mustafa Ateş öğretmenlik görevinden ayrılarak, görevine Gülşehir’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak devam edecek.

Mustafa Ateş; Öğretmenlikle başlayıp, Gazi’de 7 yıl Müdür Yardımcılığı, ardından Özyayla İlköğretim Okulunda 3 yıl Okul Müdürlüğü, daha sonra 5 yıl Nevşehir Öğretmenevi Müdürlüğü ve son olarak öğretmenlik hayatımın en güzel, en mutlu günlerini geçirdiğim Ortahisar Fatih İlk ve Ortaokulu Müdürlüğü görevlerimi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Fatih’teki iki yılda Allah’a şükür ki 5 Fen Lisesi, 6 Sosyal Bilimler Lisesi, 19 Anadolu Lisesine öğrenci yerleştirip, 9 öğrencimize de Bursluluk kazandırarak Nevşehir’in en başarılı kasaba okulu olduk.

Fatih İlk ve Ortaokulunda birlikte çalıştığım ekip arkadaşlarıma özel olarak teşekkür ederim. Sizler iyi insanlardan oluşan çok güzel bir takımsınız. Moral ve motivasyonunuz herzaman üst düzeyde, başınız da öğrencilerimize birlikte öğrettiğimiz gibi hep dik olsun. İleride çok daha büyük başarılara imza atacağınıza eminim.

Ben meslek hayatımda öğrencilerimin tamamına, öğretim programlarının yanında; daima temiz, dürüst, ilkeli, saygılı, kendisiyle ve çevresiyle barışık, vatanını milletini seven, inancını, bayrağını ve ülkesini her menfaatin üstünde tutan birer hanımefendi ve beyefendi olmalarını aşılamaya gayret ettim. Onlar da çok şükür beni hiç utandırmadı.

Bu görevlerim esnasında bana her zaman destek olan sevgili aileme, bugüne kadar birlikte çalıştığımız ve bana katlanmak zorunda kalan tüm mesai arkadaşlarıma, hayırseverlerimize, kıymetli velilerime ve çok sevdiğim çocuklarıma (öğrencilerime) sonsuz teşekkürler. Ben de sizleri hiçbir zaman unutmayacağım.

Hayatınız boyunca hepinize sağlık, mutluluk ve üstün başarılar temenni ederim. Ayrıca farkında olmadan ya da istemeden kırdığım herkesten çok özür diliyorum. Varsa benim hakkım hepinize helal olsun, lütfen sizler de bana olan haklarınızı helal ediniz. Cenabı Allah izin verdiği sürece, hayatımın bundan sonraki kısmında; Ortahisar hizmetimize şimdilik bir virgül atıp, ilimizin en güzel ilçelerinden biri olan Gülşehir’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak devam edeceğim. Rabbim utandırmasın ifadelerinde bulundu.

Nevşehir Trend Haber Merkezi Olarak  Gülşehir’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü görevinde başarılar dileriz.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam