reklam

İnsan Nevşehir’de dünya varmış diyor « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 16:51

İnsan Nevşehir’de dünya varmış diyor

Son Güncelleme :

06 Ocak 2017 - 10:12

reklam
İnsan Nevşehir’de dünya varmış diyor
reklam

1996 -1999 Yılları arasında Nevşehir Valiliği görevinde bulunan M. Asım Hacımustafaoğlu, fırsat buldukça görev yaptığı illeri geziyor. Nevşehir’e gelen Hacımustafaoğlu, Gülen ailesini de ziyaret etti.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, Kızılay Onursal Başkanı Erol Gülen ve ailesini ziyaret eden Nevşehir eski valilerinden Mehmet Asım Hacımustafaoğlu, büyük şehirlerde yaşamanın zorluklarına dikkat çekerken, Nevşehir gibi taşra illerini ziyaret ettiklerinde her defasından içlerinden buralarda dünya varmış dediklerini dile getiriyor.

44 Yıllık görev süresinin ardından emekliye ayrılan ve İstanbul’da ikamet eden Nevşehir eski Valisi Mehmet Asım Hacımustafaoğlu, “Hemen hemen her yıl görev yaptığım illeri ziyaret ediyorum. Görev yaptığım yıllarda buralarda önemli dostluklar kurduk. Nevşehir Türkiye’nin en sakin, en huzurlu ve şirin illerinden biri. Buranın kışı da, yazı da bir başka güzel. Hele İstanbul’da yaşayıp taşraya, Nevşehir’e geldiğinizde her defasında içinizden buralarda dünya varmış demeden kendinizi alamıyorsunuz” diye konuştu.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, ziyaretinden dolayı Hacımustafaoğlu’na teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam