reklam

İl Özel İdare Genel sekreter vekili Mustafa Eldivan’ın Vedası « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 03:06

İl Özel İdare Genel sekreter vekili Mustafa Eldivan’ın Vedası

Son Güncelleme :

23 Aralık 2016 - 8:37

reklam
İl Özel İdare Genel sekreter vekili Mustafa Eldivan’ın Vedası
reklam
01 Aralık 2016 tarihli ve 29905 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan İçişleri Bakanlığı Atama Kararnamesi ile 1. Dereceli Kadrolu İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atanan Avanos Kaymakamı ve Genel Sekreter Vekili Mustafa ELDİVAN, İdare personeli ile vedalaştı.
Genel Sekreter Vekili Mustafa ELDİVAN, genel sekreter yardımcıları, hukuk müşaviri, iç denetçi, birim müdürleri ve personeli tarafından karşılanarak İdare yemekhanesinde bir araya gelindi. Yemek  programı ardından İdare personeline yönelik olarak bir konuşma yapan Sayın ELDİVAN;  “Nevşehir’in köyleri için gece gündüz çalışarak şehirde ne varsa köyde de o olmalı anlayışı ile görev süresi boyunca dairede görevli personelimiz ile tam bir uyum içerisinde köylerimiz için çalıştığını, Meclisimizin aldığı kararlar doğrultusunda köylerde çok büyük çalışmalara imza attığını, yine kurumsallaşma adına önemli yollar katedip, halkımıza örnek hizmetler sunduğunu, yıllardır kaymakamlık çatısı altında edindiği bilgi ve tecrübelerini, Nevşehir’imiz için kullanmanın büyük onurunu yaşadığını ifade ederek geçen süre içerisinde çalışmalarımıza destek veren Başta Sayın Valim, Milletvekillerim, Meclis Başkanım, tüm mesai arkadaşlarına teşekkür ederek, sizlere çalışma hayatınızda başarılar diliyorum” dedi. Vedalaşma törenine katılan Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan ÇİFTÇİ, Mustafa ELDİVAN’a yapmış olduğu hizmetler için İl Özel İdaresi personeli adına teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi ve günün anısına tablo hediye etti.
İl Özel İdaresi personeli ile veda ziyaretinde yaptığı konuşmada ise Nevşehir’de görev yaptığı süre içerisinde birlik ve beraberlik içinde İlimize birçok hizmetlere imza attıklarını dile getiren Sayın Eldivan, bunun bir bayrak yarışı olduğunu, bu bayrağı belli bir yere getirdiklerini, gelecek yeni İl Özel İdare Genel Sekreterinin ise bu bayrağı daha ileriye taşıyacağını ifade ederek  gerçekleştirdiği veda ziyareti sonunda İl Özel İdaresi çalışanları ile helalleşti.
reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam