reklam

HALEP’İ AÇLIKTAN İNSANLIĞI UTANÇTAN KURTAR « nevsehir haber

26 Mart 2023 - 18:47

HALEP’İ AÇLIKTAN İNSANLIĞI UTANÇTAN KURTAR

Son Güncelleme :

09 Aralık 2016 - 14:31

reklam
HALEP’İ AÇLIKTAN İNSANLIĞI UTANÇTAN KURTAR
reklam

Gülbahçe önünde düzenlenen basın toplantısında konuşan Özdemir. Halep bizim tarihimiz ,Halep bizim parçamz,Halep bizim yürek yangınımız .Bugün seyredilen insanlık kaderini Halep yaşıyor .

Halep’de insanlık ölüyor, batı yine üç maymuna oynuyor .Bugün insanları ,insanlığı ve bütün insanlık değerleri katledildiği kendilerinden biri Halep’tir.Terörü konveksiyonel silahla dönüştürenlerin bütün dünyada yalıtarak katliam yaptığı Halep de can pazarı yaşanıyor ve malesef insanlık bu katliamı kanıtsanmış durumda .Dünyanın birçok ülkesinde yaşayanlar bu katliamları kendi surları arkasından bir fil izliyormuş gibi izliyor .Halep insanlığın hep beraber öldüğü yerdir .Kim hangi bahanenin arkasına gizlenirse gizlensin gerçek budur.Bu yüzden Halep insalığın imtihanıdır .En çokta ümmetin sessizliği canımızı acıtıyor .Surların arkasına sığınmış batılıların duyarsızlığına Afganistan da Irak da şahit olmuştur .Her gün ölen insanın istatik verisi ötesine gitmiyor .

Bugün insanlık dramının merkezi Halep .Halep bir ahlaki meselesidir .Suriye’ye bakın ilk günden bu yana etkin bir silah olarak kullanılmaktadır.Rusya İran ve Suriye recminin ortaklaşa gerçekleştirdiği katliama karşı uluslar arası düzeyde insanlık diplomasasi başlatığımızı buradan tekrar ediyoruz .

Memur-Sen Nevşehir İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, İHH, Kızılay, Cansuyu, Deniz Feneri yardım dernekleri ile ortaklaşa başlattıkları “Halep’i Açlıktan, İnsanlığı Utançtan Kurtar” kampanyası kapsamında, Halep’e 81 tır un ulaştırmayı hedeflediklerini belirti .

 

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam