reklam
reklam

HACIBEKTAŞ RIFAT KARTAL HUZUREVİNDE YAŞLILAR HAFTASI KUTLANDI « nevsehir haber

15 Temmuz 2024 - 12:49

HACIBEKTAŞ RIFAT KARTAL HUZUREVİNDE YAŞLILAR HAFTASI KUTLANDI

Son Güncelleme :

22 Mart 2017 - 12:45

reklam
HACIBEKTAŞ RIFAT KARTAL HUZUREVİNDE YAŞLILAR HAFTASI KUTLANDI
reklam

Her yıl 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası nedeniyle Hacıbektaş İlçesi Rıfat KARTAL Huzurevinde Yaşlılar Haftası programı düzenlendi.

Programa; İlimiz Valisi İlhami AKTAŞ ve Eşleri Songül AKTAŞ, Hanımefendi, Hacıbektaş Kaymakamı Yiğit Yaşar DEMİRER, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin ŞENER, Hacıbektaş İlçesi sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Huzurevi Müdürü Mustafa OKGERMEN ve huzurevi konukları katıldı.
Düzenlenen etkinlikte yapılan açılış konuşmalarında; Ülkemizde her yıl 18–24 Mart tarihleri arası “YAŞLILAR HAFTASI” olarak kutlandığı, her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemi olduğu, yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımız olduğu ifade edildi.
Etkinliğin devamında, semah gösterileri yapıldı, öğrencilerin okudukları şiirlerin ardından, Vali İlhami AKTAŞ, Songül AKTAŞ Hanımefendi ve huzurevi konukları ile birlikte günün anlam ve önemine binaen huzurevi sakinleri onuruna hazırlanan yaş pasta kesim töreni yapıldı.
Vali AKTAŞ ve Eşleri Songül Hanımefendi, huzurevi konuklarının Yaşlılar Haftasını kutladı, sağlıklı güzel günler temennisinde bulundu.
Etkinliğin sonunda; Vali AKTAŞ ve Eşleri Songül AKTAŞ Hanımefendi, huzurevi sakinleri ile yakından ilgilendi, istek ve taleplerinin dinledi. Daha sonra etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürlerinin bildirdi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam