reklam

GENEL SEKRETER SAYIN SAVAŞ BENLİ’YE HOŞGELDİN ZİYARETİ « nevsehir haber

24 Mart 2023 - 12:19

GENEL SEKRETER SAYIN SAVAŞ BENLİ’YE HOŞGELDİN ZİYARETİ

Son Güncelleme :

03 Ocak 2017 - 12:23

reklam
GENEL SEKRETER SAYIN SAVAŞ BENLİ’YE HOŞGELDİN ZİYARETİ
reklam
Nevşehir İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman ÖZGÜN ve İl Genel Meclis Üyeleri Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreterliğine atanan Savaş BENLİ’ye hoş geldin ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
            Genel Sekreter Sayın Savaş BENLİ ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Karşılıklı yapılan istişare görüşmelerinde Nevşehir’imize yapılacak her türlü hizmette sonuna kadar birlik ve beraberlik içinde olacaklarını belirterek, İlimiz için yapılacak olan bundan sonraki çalışmalarda da en kaliteli en hızlı hizmetin getirilmesinde hem fikir olduklarını dile getirdiler.
            Nevşehir İl Genel Meclisi, Genel Sekreter Sayın BENLİ’nin, “ Tebrik ve kutlama amacıyla çiçek gönderilmemesini bunun yerine makamına çiçek göndermek isteyenlerin şehit ve gazilerimiz için oluşturulan ” 15 Temmuz Dayanışma Kampanyasına” katılmaları bizi memnun edecektir. Şeklindeki demeciyle gösterdiği hassasiyetten dolayı kendisine teşekkürlerini ilettiler.
             Nevşehir İl Genel Meclisinin ziyareti, karşılıklı istişarelerle sohbet havasında devam etti, heyet Sayın Benli’ye  görevinde başarılar dileyerek ayrıldı.
reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam