reklam

Genç birlik Nevşehir teşkilatı birlik vakfı ile güçlendi  « nevsehir haber

25 Mart 2023 - 10:44

Genç birlik Nevşehir teşkilatı birlik vakfı ile güçlendi 

Son Güncelleme :

08 Şubat 2017 - 15:55

reklam
Genç birlik Nevşehir teşkilatı birlik vakfı ile güçlendi 
reklam

Nevşehir’in başarılı sivil toplum kuruluşlarından Genç Birlik, Nevşehir’de faaliyete girdiği 3 yıllık süreçte düzenlediği etkinlikler ve kamuoyunu bilinçlendirmek amacıyla organize ettiği kültürel faaliyetler nedeniyle takdirle karşılanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün onursal başkanlığı ve işadamı Muzaffer Leblebici’nin yönetim kurulu başkanlığında Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi’nin açılmasıyla  Genç Birlik’in faaliyetlerini daha aktif yapabilmesinin de önü açılmış oldu.

Genç Birlik Nevşehir Şube Başkanı Oğuzhan Alkan’ın öncülüğünde 3 yılda il genelindeki köy okullarına 5 binden fazla kitap dağıtarak, kırsal kesimdeki öğrencilerin kütüphaneyle buluşmasının sağlanmasının yanı sıra, Nevşehir’de vatana sevdalı gençleri bir çatı altına toplayarak milli ve manevi duygulara kilit rol oynadı.

Genç Birlik Nevşehir Şube Başkanı Oğuzhan Alkan, “Geçmişten geleceğe vatan ve millet için kilit taşı olma misyonunu layıkıyla sürdüren Birlik Vakfı’na bağlı olarak Nevşehir’de gençlik teşkilatını bugüne değin heyecanla yürüttük. Bundan sonraki süreçte ilimiz, ülkemiz, hemşehrilerimiz ve milletimiz adına bu kadim topraklarda devam edeceğimiz milli ve manevi duygularla yüklü çalışmalarımıza Birlik Vakfı’ndaki ağabeylerimiz vesilesiyle inşallah yeni başarılar katacağız. Büyüklerimizin engin tecrübeleri ile yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam