reklam
reklam

ENERJİM, EMLAK KONUT VE TRT VİZYON DERGİLERİ SAYFALARINI NEVŞEHİR’E AYIRDI « nevsehir haber

15 Temmuz 2024 - 12:26

ENERJİM, EMLAK KONUT VE TRT VİZYON DERGİLERİ SAYFALARINI NEVŞEHİR’E AYIRDI

Son Güncelleme :

13 Nisan 2017 - 6:45

reklam
ENERJİM, EMLAK KONUT VE TRT VİZYON DERGİLERİ SAYFALARINI NEVŞEHİR’E AYIRDI
reklam

Enerya firmasının yayın organı Enerjim, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ (GYO)’nun yayın organı Emlak&Konut Dergisi, ve TRT’nin aylık yayın organı TRT Vizyon son sayılarında Nevşehir’in tanıtımının yanı sıra, sürdürülen yatırımlara ilişkin olarak bilgileri okuyucularına aktardılar.
Enerya’nın 3 aylık yayın organı olan Enerjim Dergisi. Son sayısında Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile yaptığı röportaja geniş yer ayırdı.
10 sayfa Nevşehir’in tarihi ve turistik merkezlerinin tanıtımının yapıldığı Enerjim Dergisi, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile Nevşehir’e kazandırılan hizmetler ve bundan sonraki süreçte yapılması planlanan yatırımlara ilişkin olarak yapılan röportaja da 8 sayfa ayırdı.
Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ (GYO), her ay düzenli olarak yayımladığı Emlak&Konut isimli dergisinin Mart sayısında, Kapadokya bölgesinin tarihi ve turistik mekanlarını 4 sayfa halinde okuyucularına tanıttı. Dergi, Nevşehir Belediyesi tarafından temizleme çalışmaları devam eden dünyanın en büyük yeraltı şehrini, fotoğraflarla okuyucularına aktarırken, yine Nevşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl ziyarete açılan 15 Temmuz Vatan Şehitlik Anıtı’nı da okuyucularına tanıttı.
TRT’nin aylık yayın organı TRT Vizyon Dergisi de, TRT tarafından bu yıl 39. su Nevşehir’de gerçekleştirilecek Uluslararası Çocuk Şenliği’ne geniş bir yer ayırdı.
Nevşehir Valiliği, Nevşehir Belediyesi’nin yanı sıra resmi kurum ve kuruluşların desteği ile TRT tarafından düzenlenecek 39. Uluslararası Çocuk Şenliği programının da yer bulduğu dergi de ayrıca Kapadokya bölgesinin eşsiz güzellikleri de okuyuculara değişik açılardan çekilen fotoğraflarla aktarıldı.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam