reklam
reklam

Din görevlilerinden kutlu doğum haftasına etkin katılımı istendi « nevsehir haber

15 Temmuz 2024 - 12:25

Din görevlilerinden kutlu doğum haftasına etkin katılımı istendi

Son Güncelleme :

14 Nisan 2017 - 9:01

reklam
Din görevlilerinden kutlu doğum haftasına etkin katılımı istendi
reklam

 Nevşehir İl Müftülüğü Nisan Ayı Mutad Personel Toplantısı “2017 Yılı Kutlu Doğum Haftası” özel gündemiyle, Hacı Pembe Avlanmaz Kur’an İlimleri Merkezi Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Din görevlilerine sabah 10.30’da Kur’an Kursu Öğreticilerine de öğleden sonra 14.30’da düzenlenen toplantıda, bu sene Kutlu Doğum Haftası’nın 17-22 Nisan tarihleri arasında kutlanacağı ve bu hafta “Hz. Peygamber (s.a.v.) ve Güven Toplumu” temasının işleneceği, bu amaçla Mevlitler, Hatimler, Dualar yapılacağı, Konferanslar verileceği personele duyuruldu. Faaliyetlere katkıları ve gayretleri istendi.

Kutlu Doğum Haftası yanında idrak edeceğimiz Milli Bayramlardan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve Dini kandillerimizden Miraç Kandillerini tebrik eden Müftü Öztürk, görevlilere başarılar diledi.

Toplantı sonrası, Nevşehir İl Müftülüğünce İmam-Hatip ve Müezzin Kayyımlara yönelik düzenlenen “Kur’an-ı Kerim Hizmet İçi Eğitim Kursu”na katılan görevliler Katılım Belgelerini, İl Müftüsü Yakup Öztürk’ ten aldılar.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam