reklam

Deneme sınavları masaya yatırıldı « nevsehir haber

26 Mart 2023 - 18:30

Deneme sınavları masaya yatırıldı

Son Güncelleme :

09 Aralık 2016 - 14:51

reklam
Deneme sınavları masaya yatırıldı
reklam

                 Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Merkezi Ortak Sınavlar 2. Deneme Sınavı 17-18 Kasım 2016 tarihlerinde il genelindeki tüm 8. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak uygulandı.

Bu kapsamda yapılan deneme sınavının sonuçlarını görüşmek üzere İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir başkanlığında Şube Müdürü Ramazan Bıyıklıoğlu tarafından il merkezinde bulunan ortaokul müdürlerine yönelik toplantı yapıldı.

Toplantıda deneme sınavı sonuçlarının ders bazında kazanım başarı analizleri yapıldı. Murat Demir, karşılaşılan sorunlar ve çözümlerine yönelik alınması gerekli tedbirler konusunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her türlü desteğin verildiğini belirterek, çocuklarımızın başarılarının artırılması için tüm gücümüzle çalışmamızın gerekli olduğunu ve Nevşehir’de Eğitimin kalitesini hep birlikte gayretli ve özverili çalışmalarımızla daha iyi seviyelere taşıyacağımızı söyledi.

Sohbet ortamında geçen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Demir, okul müdürleri ile Merkezi Ortak Sınavlar hakkında görüş alış verişinde bulundu.

2016-2017 eğitim-öğretim yılında Nevşehir’de Eğitimin kalitesinin artırılması amacıyla il genelinde öğrenim gören bütün öğrencilerin akademik başarılarını artırıcı çalışmalarda bulunmak için Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kazanım değerlendirme sınavları yapılmaya devam edilecek.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam