reklam

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI HEYETİNDEN VALİ AKTAŞ’A ZİYARET « nevsehir haber

25 Mart 2023 - 10:05

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI HEYETİNDEN VALİ AKTAŞ’A ZİYARET

Son Güncelleme :

24 Mart 2017 - 16:09

reklam
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI HEYETİNDEN VALİ AKTAŞ’A ZİYARET
reklam

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından başlatılan “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında İlimize gelen Çalışma Genel Müdürü Nurcan ÖNDER,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İstihdam Politikaları Daire Başkanı İbrahim DEMİRCAN ve beraberlerinde Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdür Vekili Erdin POLAT ve Nevşehir Çalışma ve İş kurumu Müdürü Arif Sıddık BARATA, İlimiz Valisi İlhami AKTAŞ’ı makamında ziyaret ettiler.

Vali AKTAŞ, ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür ederek memnuniyetini ifade etti.
Genel Müdür ÖNDER, Bakanlık tarafından başlatılan “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı ile ilgili Vali AKTAŞ’a bilgi vererek, program kapsamında gerçekleştirecekleri Nevşehir ziyaretinin ayrıntıları hakkında bilgiler verdi.
Nevşehir programı kapsamında, işçiler, işverenler, Ticaret ve Sanayi Odaları, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları ile bir araya gelecek bakanlık heyeti, sivil toplum kuruluşları, emekliler, engelli vatandaşlara da ziyaret gerçekleştirecek. Program kapsamında gerek çalışanların, gerekse yatırımcı ile işverenin çalışma hayıtında karşılaştıkları sorunlar dinlenerek görüş ve önerileri alınarak özellikle istihdamın artması yönünde Bakanlık tarafından yapılan desteklemelerle ilgili işveren ve sanayicilere bilgilendirmelerde bulunulacak.
Vali AKTAŞ, günün anısına, Genel Müdür Nurcan ÖNDER ve Daire Başkanı İbrahim DEMİRCAN’a, yöresel el sanatları ürünü olan çini işlemeli tabak hediye etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam