reklam
reklam

ÇALIŞMA HAYATINDA MİLLİ SEFERBERLİK HEYETİ NEVŞEHİRDE « nevsehir haber

14 Temmuz 2024 - 16:04

ÇALIŞMA HAYATINDA MİLLİ SEFERBERLİK HEYETİ NEVŞEHİRDE

Son Güncelleme :

24 Mart 2017 - 18:18

reklam
ÇALIŞMA HAYATINDA MİLLİ SEFERBERLİK HEYETİ NEVŞEHİRDE
reklam

Çalışma Hayatında Milli Seferberlik çalışmaları kapsamında, Çalışma Genel Müdiresi Nurcan ÖNDER başkanlığında, Çalışma Genel Müdürlüğü İstihdam Politikaları Daire Başkanı İbrahim DEMİRCAN, Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü V. Erdin POLAT, İş Kur Nevşehir İl Müdürü V. Arif Sıddık BARATA ve her iki il müdürlüğünün yetkililerinden oluşan heyet bir dizi ziyaret ve görüş alışverişinde bulundu.

Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ’ın makamında ziyaret edilmesi ile başlayan çalışmalara çeşitli iş yerlerinin ziyaret edilmesi ile  devam edildi.
Çalışmalar kapsamında Uçhisar’da bulunan ve kadın girişimciler tarafından, yöresel yemek, kuruyemiş, süs eşyası gibi geniş bir yelpazede üretim/pazarlama yapan Kadıneli Derneği, Nevşehir ve Acıgöl Organize Sanayinde çeşitli işyerleri ile Acıgöl Halkeğitim Merkezinde kadınlara yönelik olarak düzenlenen kurslar ziyaret edildi.
Acıgöl Belediye Başkanı Ercan ERTAŞ’ın da öğlenden sonraki bölüme bizzat katıldığı ziyaretler, şehitimiz Latif ADIGÜZEL’in baba evinin ziyareti ile sona erdi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam