reklam

Bu yılki gezi Osmanlı’nın kurulduğu topraklara yapılacak « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 04:00

Bu yılki gezi Osmanlı’nın kurulduğu topraklara yapılacak

Son Güncelleme :

09 Ocak 2017 - 9:58

reklam
Bu yılki gezi Osmanlı’nın kurulduğu topraklara yapılacak
reklam

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi tarafından geleneksel hale getirilen kültür & tarih gezilerinin 2017 yılındaki ilk rotası belli oldu. Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi üyeleri 2017 yılında Osmanlı’nın kuruluğu topraklara seyahat edecek.

2017 yılında düzenlenecek gezinin rotası ise Bolu, Bilecik, Kütahya ve Eskişehir olarak belirlendi. 28 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek Ege Turunu katılacak olanlar Ertuğrul Gazi ve Şeyh Edebali’nin türbesinde dua edecek, Yedigöller ve Abant’ı doyasıya gezecek, Kütahya’yı kaleden izleme fırsatı elde edecek ve Eskişehir’in tüm güzelliklerine doyacakları bir gezi programı ile tanışacaklar.

2 gece 3 gün olarak belirlenen gezi programında 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklayacak olan katılımcılar, profesyonel rehberler eşliğinde, lüks otobüs ile seyahat edecekleri geziye ise kişi başı her şey dahil yalnızca 425 TL ödeyecekler. Tura katılmak isteyen üyelerimize 3 taksit ile ödeme imkanı sunan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi taksit bedellerini ve tarihlerini ise Ocak 125 TL, Şubat 150 TL, Mart 150 TL olarak belirledi.

Gezi programı için Kapadokya bölgesinde 21 yıldır Turizm ve Organizasyon hizmetleri veren Rock City firması ile anlaşılırken, geziye katılmak isteyenler gezi ile ilgili her türlü bilgi, kayıt ve ödeme işlemleri için ise yalnızca Şube Eğitim ve Sosyal Sekreteri Neşat Kıvrak ile 0505 238 38 27 numarasıyla irtibat kuracaklardır.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam