reklam
reklam

BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER’DEN REGAİB KANDİLİ KUTLAMA MESAJI « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 11:00

BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER’DEN REGAİB KANDİLİ KUTLAMA MESAJI

Son Güncelleme :

29 Mart 2017 - 6:41

reklam
BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER’DEN REGAİB KANDİLİ KUTLAMA MESAJI
reklam

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, vatandaşlarımızın manevi bir çok kazançlar ile dolu olan mübarek Üç Ayların da habercisi olan Regaip Kandilini tebrik etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 30 Mart 2017 Perşembe gününü 31 Mart 2017 Cuma gününe bağlayacak gece idrak edilecek Regaip Kandili nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.

Manevi anlamda kazançların en yüksek düzeye ulaştığı aylara girişin habercisi olarak da değerlendirilen Regaib Kandili’ nin, müminler adına Cenab-ı Allah’ dan af ve mağfiret dilemek için önemli bir fırsat olacağını vurgulayan Ünver, mesajında böylesine önemli günün iyi bir şekilde değerlendirilmesi çağrısında bulundu.

Regaip gecesinin içinde bulunduğu Recep ayının, halk dilinde "üç aylar" olarak da adlandırılan rahmeti, bereketi ve mağfireti bol olan manevi iklimin başlangıcı olduğunu kaydeden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, birlik ve beraberlik içerisinde bir kandili daha kutlamanın heyecanı içerisinde olduklarını ifade etti.

Ünver, tüm vatandaşlarımızın Mübarek Regaip Kandili’ni tebrik ettiğini belirterek,Üç ayların başlangıcı olan böylesine önemli bir Kandilin manevi anlamda çok iyi ele alınarak değerlendirilmesinin önemli olduğunu kaydetti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam