reklam
reklam

BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER, AŞK VE MAVİ DİZİ SETİNİ ZİYARET ETTİ « nevsehir haber

23 Temmuz 2024 - 08:36

BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER, AŞK VE MAVİ DİZİ SETİNİ ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

13 Şubat 2017 - 13:48

reklam
BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER, AŞK VE MAVİ DİZİ SETİNİ ZİYARET ETTİ
reklam

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ATV’de yayınlanan ve sanatçı Emrah’ın Burcu Kıratlı ile birlikte başrolünü paylaştığı Aşk ve Mavi dizisinin setini ziyaret ederek sanatçılarla bir süre görüştü.


Aşk ve Mavi dizisinin çekimlerinin yapıldığı Nevşehir’in Göre beldesindeki Hill Otel’deki seti ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, fenomen haline gelen dizinin bölge turizmine de önemli katkılar sağlayacağını belirtti.
Hill Otel işletmecisi işadamı Musa Ertaş ile bir süre görüşen Belediye Başkanı Hasan Ünver, dizinin teknik ekip sorumluları ile birlikte seti ziyaret ederek burada sanatçı Emrah ve Burcu Kıratlı ile bir süre görüştü.
Dizinin izleyicilerden aldığı olumlu tepkilerden oldukça memnun olduklarını belirten Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, başrol oyuncusu Emrah ile yaptığı görüşmede artık Emrah’ı da bir Nevşehirli gibi gördüklerini ifade etti.
Dizi ekibine teşekkür eden Belediye Başkanı Ünver, dizinin Kapadokya bölgesinin tanıtımına da önemli katkılar sağladığını ifade etti.
Aşk ve Mavi dizisinin başrol oyuncu Emrah’ da, büyülü görüntüleri ile sadece ülke insanları için değil, tüm dünya insanlarının hayranlıkla izlediği Kapadokya bölgesinde bu diziyi çektikleri için büyük bir mutluluk duyduklarını dile getirerek, ziyaretinden dolayı tüm ekip arkadaşları adına Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam