reklam
reklam

Baytok Gülşehir ilçe kaymakamlığına vekalet edecek  « nevsehir haber

19 Temmuz 2024 - 16:03

Baytok Gülşehir ilçe kaymakamlığına vekalet edecek 

Son Güncelleme :

05 Ocak 2017 - 10:31

reklam
Baytok Gülşehir ilçe kaymakamlığına vekalet edecek 
reklam
 İçişleri Bakanlığınca Nevşehir İli Gülşehir İlçesi Kaymakamlığına, vekaleten görevlendirilen Muhammed Sait Baytok,  görevine başladı.
İlçe Kaymakam Vekili Muhammed Sait Baytok, 1988 yılında Kırıkkale’de doğdu. 2012 yılında Ankara Gazi Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu.
2014’de İçişleri Bakanlığında İçişleri Uzman Yardımcısı olarak göreve başladı. 1,5 yıl burada görev yaptıktan sonra İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakamlık sınavını kazanarak, 2015 yılında Kırşehir Kaymakam Adayı olarak mesleğe intisap etti. Kırşehir İlinde Vilayet stajını tamamladı. Yozgat İli Yerköy İlçesinde 1. Kaymakam Refikliği stajını, Ankara İli Çamlıdere İlçesinde 2. Refiklik stajını bitirdi. Ardından İçişleri Bakanlığı tarafından Aydın İli Yenipazar İlçesine Kaymakam Vekili olarak görevlendirildi. Vekalet görevinin ardından İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığında teftiş stajını bitirdi. Daha sonra Bakanlıkça Hatay İli Yayladağı İlçesine görevlendirildi. Bir süre burada görev yaptıktan sonra İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen dil eğitimine katıldı. Gülşehir İlçesine Bakanlıkça vekaleten görevlendirildi. Kaymakam Baytok, halen Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İktisat Politikası alanında Yüksek Lisans yapmakta.
reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam