reklam

AVŞAR; “HAYIRDA HAYIR OLMADIĞINI WHATSAPP’TA ANLATIYORUZ” « nevsehir haber

24 Mart 2023 - 11:29

AVŞAR; “HAYIRDA HAYIR OLMADIĞINI WHATSAPP’TA ANLATIYORUZ”

Son Güncelleme :

14 Mart 2017 - 10:27

reklam
AVŞAR; “HAYIRDA HAYIR OLMADIĞINI WHATSAPP’TA ANLATIYORUZ”
reklam

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından açılan 0535 967 50 50 numaralı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili Whatsapp hattına Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

AK Parti Nevşehir İl Seçim İşleri Başkanı Edip Avşar, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan halk oylaması öncesi Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin doğru anlaşılabilmesi için kurulan Whatsapp hattına Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşların büyük bir duyarlılık gösterdiğini söyledi.

AK Parti Nevşehir İl seçim İşleri Başkanı Edip Avşar, özellikle kararsız vatandaşlardan oldukça yoğun bir talep aldıklarını belirterek; “Vatandaşlarımız tarafından Whatsaapp hattımıza sorular alıyoruz, genç seçmenlerimiz ve özellikle kararsız seçmenlerimiz bizlere oldukça sık soru soruyor. Bu durumda bizi oldukça mutlu ediyor” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili merak edilen her şeyin büyük bir hassasiyetle cevaplandırıldığını ifade eden Avyar; “yaklaşık bir ay önce açtığımız Whatsapp hattımıza Nevşehirli vatandaşlarımızın yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından yoğun bir ilgi görüyoruz. Bu bizi oldukça mutlu ediyor. Vatandaşlarımız hiç çekinmeden Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili sorularını sorabilirler, Vatandaşlarımız 05359675050 numaralı hattımızı rehberinize ekleyerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili akıllarına takılan bütün soruları sorabilirler” diye konuştu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam