reklam

ANA MUHALEFET LAF ÜZERİNE LAF KOYMAKTAN ÖTE GİTMİYOR « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 02:43

ANA MUHALEFET LAF ÜZERİNE LAF KOYMAKTAN ÖTE GİTMİYOR

Son Güncelleme :

04 Mart 2017 - 17:57

reklam
ANA MUHALEFET LAF ÜZERİNE LAF KOYMAKTAN ÖTE GİTMİYOR
reklam

Dünyanın en kolay işi hayır demek olduğunu aktaran Başbakan Binali Yıldırım, kendilerinin sürekli en zor işi tercih ettiklerini kaydetti.

Başbakan Yıldırım daha sonra konuşmasına şöyle devam etti. “ Biz bu yola çıkarken kolayı seçmedik, zora talip olduk, çünkü evet deyince yenilik, kalkınma, ilerleme ve refah olur. Her yeniliğe ,her değişime hayır diyenler yan gelip yatanlar rahatını bozmayanlardır. Bunlar geçmişte Türkiye’ye büyük bedeller ödettiler. Yol yapıyoruz ‘hayır yapmayın’, köprü yapıyoruz, ‘hayır yapamazsınız’, baraj yapıyoruz, okul yapıyoruz, hastane yapıyoruz hayırcılar yine karşımızda, reform yapacağız, demokrasiyi geliştirip ekonomiyi büyüteceğiz diyoruz Bu hayır tayfası önümüze çıkıyor. Onlar hayır dedi biz evet dedik bugünlere geldik. Biz engelleri aşa aşa geldik. Onlar yavaşlatmak istedi biz daha da hızlandırdık, onlar durdurmak istedi biz durmak yola devam dedik Elhamdülillah.” diye konuştu.
Ana muhalefetin işinin sadece laf üzerine laf koyak olduğunu vurgulayan Başbakan Yıldırım “Bu ana muhalefet partisi CHP, onun yanındaki HDP kol kola girmişler tekrar hayır şarkısını söylemeye başladılar.Bunların işi laf üzerine laf koymak, AK Parti’nin işi taş üzerine taş koymak. Evet çıkınca bu ülkede terör faaliyeti yapamayacaklar, Türkiye ekonomisi büyüyecek ama bundan rahatsız olanlarda olacaklar. Varsın rahatsız olsun,. Yeter ki milletim daha ileriye , daha müreffeh Türkiye yolunda emin adımlarla yürüsün.”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam