reklam
reklam

AKTAŞ,AVANOS İLÇESİNDE KÖY MUHTARLARI İLE BULUŞTU « nevsehir haber

14 Temmuz 2024 - 16:52

AKTAŞ,AVANOS İLÇESİNDE KÖY MUHTARLARI İLE BULUŞTU

Son Güncelleme :

17 Mart 2017 - 22:54

reklam
AKTAŞ,AVANOS İLÇESİNDE KÖY MUHTARLARI İLE BULUŞTU
reklam

Vali AKTAŞ, Nevşehir Avanos İlçesinde köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Avanos Kaymakamlığının organize ettiği Köy Muhtarları toplantısına, Vali AKTAŞ beraberinde İl Genel Meclis Başkanı Süleyman ÖZGÜN ile birlikte katıldı.

Toplantıya; Vali AKTAŞ, Avanos Kaymakamı M.Sait BAYTOK, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman ÖZGÜN, Avanos Belediye Başkanı İsmet İNCE ve Avanos İlçesine Bağlı Köy Muhtarları ve davetliler katıldı.

Vali AKTAŞ konuşmasında; “Avanos Kaymakamlığının düzenlediği bu toplantıda bizde bulunarak sizlerle hem hasbihal etmek hem de Muhtarlarımızdan bulundukları köylerin sorunlarını dinlemek, isteklerini ve taleplerini birinci ağızdan duyma fırsatı bulacağımızı böylece köy muhtarlarımızın bizden taleplerini isteklerini değerlendirerek köylerimizde yapılması gereken çalışmaları ve projeleri istişare ederek çözüme kavuşturacağımıza inanıyorum şimdiden katılımlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

Toplantıda söz alan köy muhtarlar istek ve taleplerini dile getirdi.Çözüm önerileri sunuldu, yapılması gerekenler istişare edildi. Vali AKTAŞ, köylere hizmetlerin artarak devam edeceğini ifade ederek yapılan çalışmaların takipçisi olacağını belirtti.

Toplantı sonunda köy muhtarları, Vali AKTAŞ’a bu toplantı vesilesiyle bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam