reklam
reklam

AK Parti Kadın Kollarından Görbir Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret etti « nevsehir haber

23 Temmuz 2024 - 08:45

AK Parti Kadın Kollarından Görbir Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret etti

Son Güncelleme :

03 Aralık 2016 - 8:23

reklam
AK Parti Kadın Kollarından Görbir Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret etti
reklam

Unutmayın hepimiz bir engelli adayıyız .

AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve beraberindeki partili bayanlar 3 Aralık dünya engelliler günü dolayısıyla Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret etti.

Ziyarette dernek yönetimine ve engellilere karanfil hediye eden AK Parti heyeti adına konuşan Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, engellilerin toplumda yılın sadece belirli günlerinde değil, her daim hatırlanması gerektiğine dikkat çekti.

Kutlar, “Nevşehirimizde yaşayan tüm engellilerimizin günlerini bütün samimiyetimizle kutluyorum. Hükümetimiz son yıllarda engelli kardeşlerimizin hayatlarını kolaylaştırmak adına çok önemli çalışmalara imza attı. Engelli kardeşlerimizin yılın sadece belirli günlerinde değil her daim hatırlanması ve onlara destek olunmasını istiyoruz. Unutulmamalı ki, hepimiz birer engelli adayıyız. Her daim başımızın üstünde yerleri var” ifadelerinde bulundu.

Görmeyenler kültür ve birleşme derneği başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı M. Sami Kemikkıran ise AK Parti kadın kolları başkanı ve beraberindeki partili bayanlara ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam