reklam
reklam

Adalet Bakanı Bekir BOZDAĞ Üniversite’de Genç Gündem Programına Katıldı « nevsehir haber

15 Temmuz 2024 - 12:21

Adalet Bakanı Bekir BOZDAĞ Üniversite’de Genç Gündem Programına Katıldı

Son Güncelleme :

31 Mart 2017 - 18:30

reklam
Adalet Bakanı Bekir BOZDAĞ Üniversite’de Genç Gündem Programına Katıldı
reklam
Bir dizi programa katılmak üzere Nevşehir’de bulunan Adalet Bakanı Bekir BOZDAĞ, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesini ziyaret etti. Bakan BOZDAĞ’ın üniversitemizi ziyaretlerinde kendilerini Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar BAĞLI karşıladı.

Adalet Bakanı Bekir BOZDAĞ’ın üniversitemizi ziyaretlerinde; Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ,  Nevşehir Milletvekilleri Mustafa AÇIKGÖZ ve Av. Murat GÖKTÜRK, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan ÜNVER, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Adnan TOSUN ile beraberindeki heyet refakat etti.

Bakan BOZDAĞ ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, Bakan BOZDAĞ’a üniversitemiz hakkında bilgi vererek Nevşehir’i temsil eden çeşitli hediyeler ve çiçek takdiminde bulundu.

Bakan BOZDAĞ, üniversite şeref defterine duygu ve düşüncelerini yazmasının ardından Rektör BAĞLI ve beraberindeki il protokol heyeti ile üniversite Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen ‘Genç Gündem’ programına katıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ve yoğun bir katılımın olduğu ‘Genç Gündem’ programı, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.  Moderatörlüğünü televizyon programcısı Erkan TAN’ın yaptığı ve Merve Şebnem ORUÇ’un konuk olarak yer aldığı söyleşi programında Bakan BOZDAĞ, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Bakan BOZDAĞ’ın söyleşi sonunda katılımcıların sorularını cevaplamasıyla program sona erdi.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam