reklam
reklam

AÇIKGÖZ, Kanada/ Montreal’de gurbetçilerimize hitap etti « nevsehir haber

23 Temmuz 2024 - 08:16

AÇIKGÖZ, Kanada/ Montreal’de gurbetçilerimize hitap etti

Son Güncelleme :

26 Mart 2017 - 13:11

reklam
AÇIKGÖZ, Kanada/ Montreal’de gurbetçilerimize hitap etti
reklam

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Kanada/ Montreal’de gurbetçilerimize hitap etti.
Açıkgöz:
“Montreal ‘de gurbetçi kardeşlerimizle hasbihal edip, #MeseleMemleketMeselesi Güçlü Türkiye 🇹🇷 için #DaimaMilletKararımızEvet diyoruz.

Daha güçlü Türkiye için daha güçlü ekonomi için, daha güçlü kalkınma için hep birlikte Türkiye 🇹🇷 için Montreal ‘deyiz.

Buradan Montreal ‘deki bütün gurbetçi kardeşlerimi, Kanada’daki soydaşlarımızı ve gurbetçi bütün kardeşlerimi selamlıyorum.

Sizlerin desteği ile #EVET ile birliğimize, beraberliğimize sahip çıkacağız, güçlü Türkiye ‘ nin 🇹🇷 geleceğini birlikte inşa edeceğiz.

Hain FETÖ ve şer odakları 15 Temmuz’da milletimizin birliğini, kardeşliğini, Türkiye’ mizi ve milletimizi hedef aldı. Milletimiz tankların önüne kendilerini siper ederek alçaklara fırsat vermedi. Vatanına,bayrağına, devletine, milletine ve Reis’imiz Sn Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktı. Allah, hepinizden razı olsun. Güçlü Türkiye’nin teminatı aziz milletimizdir, siz değerli kardeşlerimizdir.

Biz bölgemizde huzur istiyoruz,barış istiyoruz. Biz dünyada huzur istiyoruz, barış istiyoruz. Barışın ve Güçlü Türkiye’nin teminatı sizsiniz.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni inşa edeceğiz. Daha fazla büyümenin ve kalkınmanın önünü açacağız ve terörün kökünü kazıyacağız.

16 Nisan millet iktidarının güçleneceği vakittir. 16 Nisan milli iradenin şaha kalktığı gün olacaktır. Sizlerin #EVET oyuyla #Türkiye kazancak.

Muasır medeniyetler seviyesine gidecek Türkiye’yi geleceğe hazırlayacak, çocuklarımızın mutlu yarınları için 16 Nisan’da #KararımızEvet

Ey Batı; bırak sen demokrasi nutukları atmayı, Çanakkale geçilmez diyenlerin torunlarına bak, Montreal’ deki gurbetçi kardeşlerimize bak.

Yüreği vatan aşkıyla atan gurbetçi kardeşlerimiz ‘Tek Vatan, Tek Millet, Tek Devlet, Tek Bayrak’ için 🇹🇷#GüçlüTürkiyeİçinEvet diyor.

Denizin altından arabaları ve trenleri geçirdik. İşte istikrarın gücü, güçlü iktidarın farkı bu.Burada da gönülleri birleştirmeye geldik.

Milletin Lideri, ümmetin umudu, mazlumların gür sesi Cumhurbaşkanımız Sn @RT_Erdogan ‘ın ve Sn @TC_Basbakan ‘ımızın sizlere selamlarını ve muhabbetlerini getirdik.

Bizim gönül coğrafyamızda yüreği vatan ve millet aşkıyla çarpan yürekler her yerde her vakit birdir, beraberdir, birlikte Türkiye’dir.

Sizleri Allah’ a emanet ediyorum, kalın sağlıcakla…”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam