reklam

Kozaklı’ya 24 Milyon TL’lik yatırım « nevsehir haber

25 Mart 2023 - 11:04

Kozaklı’ya 24 Milyon TL’lik yatırım

Son Güncelleme :

01 Nisan 2017 - 10:48

reklam
Kozaklı’ya 24 Milyon TL’lik yatırım
reklam

Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, bu yıl ilçeye kazandıracakları 24 Milyon liralık yatırımla ilçenin daha modern bir hale getirileceğini söyledi.
İlçe merkezindeki külliye camii inşaatının bu yıl içerisinde bitirilmesinin hedeflendiğini kaydeden Kozaklı Belediye Başkanı Güven, 24 Milyon liralık alt yapı yatırımın ihalesinin tamamlandığını ve önümüzdeki günlerde bu çalışmaya da başlayacaklarını dile getirdi.
Hükümet konağı binasının bu yıl tamamlanmasının da hedeflendiğini belirten Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, “Bu yıl içerisinde ilçemiz merkezindeki yarım kalan camimizi tamamlayacağız. Hükümet konağımız bu yıl inşallah tamamlanarak hizmete girecek. En önemlisi 24 Milyon liralık alt yapı yatırımımızı bu yıl ilçemize kazandıracağız. Bu yıl ilçemiz açısından yatırım yılı olacak. Daha sonrasında ise ilçemizde geniş çaplı bir çevre düzenleme çalışması da yapacağız. Bu çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte ilçemize gelen yerli ve yabancı turist daha güzel bir ilçede olmanın mutluluğunu da yaşayacak” diye konuştu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam