reklam
reklam

Gülşehir’de karla mücadele aralıksız sürüyor « nevsehir haber

15 Temmuz 2024 - 10:34

Gülşehir’de karla mücadele aralıksız sürüyor

Son Güncelleme :

03 Ocak 2017 - 10:32

reklam
Gülşehir’de karla mücadele aralıksız sürüyor
reklam

Gülşehir‘de etkisini gösteren kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiledi.

Gülşehir Belediyesi ekipleri, yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan yolları açmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Tüm ilçeyi etkisi altına alan kar yağışı sonrası sokak ve caddelerde kapanan yollara anında müdahale edilerek yollar ulaşıma açılıyor. Aynı zamanda kapanan yollara kar küreme ve tuzlama araçları ile müdahale ediliyor.

Gece geç saatlere kadar devam eden çalışmalarda Gülşehir Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri, başta yoğun olarak kullanılan ana arterleri Kepçe, Traktör ve işçileri ile Başkan Arısoy’unda Başında Bulunduğu bir ekiple temizledi.

Başkan Arısoy; “Son günlerde etkili olan aşırı kar yağışı nedeniyle ilçe merkezinde kapanan yolları açmak için ekiplerimiz 2 Kepçe, 3 Traktör ve iki ayrı ekiple 20 ton tuz kullanılarak şehrimizin tüm ana arterlerinin tuzlandığını  Ayrıca buzlanmaya karşı tuzlama çalışmalarımız da aralıksız devam ettiğini belirtti. Belediyemiz karla mücadele personelleri 24 saat boyunca hazır kıta olarak beklemekte. Halkımızın mağdur olmaması için tüm çalışmaları yapıyoruz” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam