reklam

AFAD VE BELEDİYE TUZKÖYDEYDİ « nevsehir haber

26 Mart 2023 - 18:56

AFAD VE BELEDİYE TUZKÖYDEYDİ

Son Güncelleme :

17 Şubat 2017 - 16:46

reklam
AFAD VE BELEDİYE TUZKÖYDEYDİ
reklam

Belediye Başkanı Vahdi Arısoy’un muhtelif tarihlerde Ankara da AFAD ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı nezdinde Tuzköy mahallesindeki Mezotelyoma Hastalığı ile ilgili araştırma yapılmasını ısrarla talep etmesi üzerine,
İlçe Acil durum yönetim başkanlığından Afad ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı Planlama ve Zarar Azaltma Daire Başkanı Sn Erkan Koparmal ve Grup Başkanları H. Gürhan Bilgen, Ayhan Işık, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinden Doç. Dr. İsmail Dinçer, Doç. Dr. Mutluhan Akın Afad İl Müdürü Ömer Koman, Şube Müdürü Semih Aday , Sibel Duyar Taşçı, Özlem Bozbay, Erhan Menkü ve Dadağı Köyünden hemşehrimiz Jeoloji Mühendisi Ahmet Demir,Gülşehir Belediye İnşaat Mühendisleri Samet Ercan ve Samet Arısoy’da katıldılar.

 

Heyet ilk önce Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret ederek Tuzköy Mahallesi hakkında bilği sundular. Daha sonra Tuzköy Mahallesine geçerek Belediye Binası önünde halkla bir süre sohbet ettikten sonra zeminde incelemelerde bulundular. İnceleme neticesini Afad il Müdürüne ve Belediyeye Rapor halinde sunacaklardır.Rapordan sonra Belediye Başkanı Vahdi Arısoy Sayın Nevşehir Vali ve Nevşehir Milletvekillerini ziyaret ederek Tuzköyünün kanayan yarasına inşallah bir çözüm bulunacaktır dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam