reklam

İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR Acıgöl İlçesindeki Okulları Ziyaret Etti « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 03:45

İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR Acıgöl İlçesindeki Okulları Ziyaret Etti

Son Güncelleme :

21 Şubat 2017 - 19:54

reklam
İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR Acıgöl İlçesindeki Okulları Ziyaret Etti
reklam

İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KOYUNCU ile birlikte 4 Temmuz İlkokulu, 4 Temmuz Ortaokulu, Mehmet Zeki Hanoğlu İlkokulu, Acıgöl İmam Hatip Ortaokulu ve Acıgöl Ortaokulunu ziyaret ederek okul idarecilerinden, okullardaki eğitim öğretim faaliyetleri, yapılan çalışmalar ve öğrenciler hakkında bilgi aldı.

Sohbet ortamında gerçekleşen toplantılarda öğretmenlerle bir araya gelen  DEMİR,” Öğrencilere faydalı olmak, insanımıza ve devletimize hizmet ederek milli ve manevi değerleri önemseyen mutlu bireyler yetiştirmek için çalışıyoruz. Nevşehir’de eğitimin kalitesini artırmak için Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü olarak imkânlarımız ölçüsünde okullarımızda çalışmalar yapıyoruz. Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün kapıları Siz öğretmenlerimize her zaman açık. Eğitim öğretimdeki başarılarınız için her koşulda sizlere destek olacağız” dedi.

Sayın Murat DEMİR öğrencilerle sohbet ederek ülkemize hayırlı ve faydalı bireyler olarak hizmet edebilmek için kendilerini en iyi şekilde yetiştirmeleri gerektiğini ifade etti.

Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR okul idarecileri ve öğretmenlerine teşekkür ederek okul ziyaretlerini tamamladı.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam