reklam
reklam

PARMAKSIZ; “ÖBEKLİ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTMAYA DEVAM EDİYOR…” « nevsehir haber

14 Temmuz 2024 - 16:42

PARMAKSIZ; “ÖBEKLİ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTMAYA DEVAM EDİYOR…”

Son Güncelleme :

19 Temmuz 2017 - 12:15

reklam
PARMAKSIZ; “ÖBEKLİ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTMAYA DEVAM EDİYOR…”
reklam

PARMAKSIZ; “ÖBEKLİ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTMAYA DEVAM EDİYOR…”

“NEV SAÇ METAL SANAYİ İNŞAAT NAKLİYE VE TİC. LİMİTED ŞİRKETİ; TÜRKİYE’NİN İKİNCİ 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU ARASINDA 54. SIRADA”

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO), kamuoyu ile paylaştığı “Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması”nın 2016 yılı sonuçları açıklandı. Açıklanan sonuçlar hakkında değerlendirmede bulunan Parmaksız;

“İSO tarafından her yıl hazırlanan ve kamuoyu ile paylaşılan Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması sonuçlarının açıklanması ile birlikte tekrar büyük bir mutluluk yaşamış bulunmaktayım.

Nev Saç Metal Sanayi İnşaat Nakliye ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak beraber görev yaptığım Sayın Mehmet Ali Öbekli’nin Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması”nın 2016 yılı sonuçlarına göre geçen yıl 114. sırada yer alan şirketinin 60 sıra birden ilerleyerek 54. sıraya yükseldiğini öğrenmekten onur ve gurur duydum.

2016 gibi zorlu bir senede İlimizi gurulandıran Öbekli ve beraberinde çalışanların göstermiş olduğu performansı takdirle karşılıyoruz. Zorluklara rağmen, ekonomideki en temel işlevi olan üretmeyi sürdürüp, aş ve iş yaratmayı başararak Türkiye’nin ve Nevşehir ekonomisinin yanında olduğunu gösteren Sayın Mehmet Ali Öbekli’yi ve çalışanlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyor, 2018 yılında kendilerini Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında görmeyi diliyorum.” Dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam