reklam

Nevşehir’de Özel Güvenlikler Terörü Lanetledi « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 03:53

Nevşehir’de Özel Güvenlikler Terörü Lanetledi

Son Güncelleme :

18 Aralık 2016 - 16:45

reklam
Nevşehir’de Özel Güvenlikler Terörü Lanetledi
reklam

Nevşehir’de özel güvenlikler son günlerde yaşanan hain terör olaylarını lanetlemek için Gulbahce parkı önünde toplanarak basın açıklaması yaptı .

Özel Güvenlikler adına konuşan Öz-İş savunma ve güvenlik işleri sendikası il başkanı Süleyman Kürkçü konuşmasında , son dönemde yeniden tırmanışa geçen milletimizin huzur ve güvenliğine kast eden hain terör iletinin saldırılarını şiddetle kınıyoruz .Anadolunun yiğit evlatlarını bu hain terör örgütleri tarafından şehit edilmesine kayıtsız kalmadığımızı dosta,düşmana göstermek için dün olduğu gibi bugünde devletimizin yanındayız .Aziz milletimiz yıllarca binlerce şehidini toprağa uğurlamıştır .

 

Devlet büyüklerinden isteğimiz son terörist yok edilene kadar mücadelenin sürdürmesidir .Şehitlerin bizlere emaneti olan şanlı bayrağımız.Her karşında hatıraları bulunan vatan toprakları ve en büyük mirasımız olan Türkiye Cumhuriyetini yine onlardan aldığımız inanç ve kararlılıkla sonsuza kadar yaşatacagız.

Türk milletinin , devletinin hürriyet ve bağımsızlığı uğruna canlarını vererek bu toprakları bize vatan yapan kahraman şehitlerimizi saygı ve minetle anıyor acılı ailelerine ve milletimize baş sağlığı diliyoruz diyerek konuşmasına son verdi .

 

Hoca Mahmut Kemikkıran tarafından şehitler için dualar edilerek basın açıklaması son bulmuştur .

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam