reklam
reklam

Nevşehir modern, pırıl pırıl yeni bir sanayi sitesine kavuşacak « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 11:29

Nevşehir modern, pırıl pırıl yeni bir sanayi sitesine kavuşacak

Son Güncelleme :

30 Mayıs 2017 - 10:16

reklam
Nevşehir modern, pırıl pırıl yeni bir sanayi sitesine kavuşacak
reklam

Nevşehir modern, pırıl pırıl yeni bir sanayi sitesine kavuşacak

NEVŞEHİR(MHA) Belediye Başkanlığı süresince şu ana kadar Nevşehir’de çok sayıda önemli yatırıma imza atan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, bu kez Nevşehir’e modern bir sanayi sitesi kazandırmanın hesabı içerisinde.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı ile bazı esnaf odalarının da içerisinde yer aldığı çalışma önümüzdeki günlerde son haliyle sanayi esnaflarına da anlatılacak. Halen kirada bulunan çok sayıda sanayi esnafının kira öder gibi işyeri sahibi olma fırsatına erişeceği çalışmayla Nevşehir yepyeni, modern, pırıl pırıl bir sanayi sitesine kavuşacak.

Mevcut sanayi sitelerinin şehrin içerisinde kaldığını ve ihtiyaca cevap veremez bir duruma geldiğini kaydeden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Belediyesinin öncülüğünde yapılan çalışmayla hazırlanan projelerin TOKİ’ye sunulduğunu ve TOKİ ile de sözleşme imzalandığını kaydetti.

Önümüzdeki günlerde sanayi esnaflarıyla yapılacak olan toplantıda yapılan projenin içeriğinin sanayi esnaflarıyla tüm ayrıntılarıyla paylaşılacağını belirten Başkan Ünver, Sebze halinin arkasında yer alacak yeni sanayi sitesi içerisinde alış veriş merkezinin yanında tüm sosyal donatıların da yer alacağını ifade etti.

Ünver, “İnşallah yapacağımız bu çalışmayla halen sanayimizde kira da bulunan esnaflarımızda kira öder gibi işleri sahibi olma fırsatını elde edecekler. Amacımız Nevşehir’imize modern, pırıl pırıl, yepyeni bir sanayi sitesi kazandırmak” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam