reklam
reklam

ERTAŞ,  24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı  dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. « nevsehir haber

23 Temmuz 2024 - 07:24

ERTAŞ,  24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı  dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Son Güncelleme :

24 Temmuz 2017 - 7:30

reklam
ERTAŞ,  24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı  dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
reklam

Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Musa ERTAŞ,  24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı  dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 

Musa ERTAŞ mesajında şu ifadelere yer verdi: “Türk basınında sansürün kaldırılmasının 106. yıl dönümünde tüm basın emekçilerinin ’24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum.

Basın, yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlamaktadır. Toplumun doğru bilgilendirilmesi çok büyük bir öneme haiz olduğu gibi, bunu mümkün kılabilmek için de, özgür bir basına ihtiyaç vardır.

İçinde bulunduğumuz iletişim çağında yazılı, işitsel ve görsel basın kuruluşları dünyadaki tüm gelişmeler hakkında toplumu bilgilendirmenin yanında vatandaşımız ile devletimiz arasındaki iletişimin sağlanması gibi önemli bir sorumluluğu da üstlenmektedir.

Musa ERTAŞ  “Bu duygu ve düşüncelerle basında sansürün kaldırılışının 106. yıl dönümünde, ilimizde faaliyette bulunan yerel gazete, dergi, radyo ve televizyonlarımız başta olmak üzere bütün basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar ve sağlıklı günler diliyorum.”  Dedi.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam