reklam
reklam

BİRLİK VAKFI YÖNETİCİLERİNDEN VALİ AKTAŞ’A ZİYARET « nevsehir haber

23 Temmuz 2024 - 07:33

BİRLİK VAKFI YÖNETİCİLERİNDEN VALİ AKTAŞ’A ZİYARET

Son Güncelleme :

04 Mayıs 2017 - 8:52

reklam
BİRLİK VAKFI YÖNETİCİLERİNDEN VALİ AKTAŞ’A ZİYARET
reklam

BİRLİK VAKFI YÖNETİCİLERİNDEN VALİ AKTAŞ’A ZİYARET

Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığı görevine yeni seçilen Gürbüz DİNÇ ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Vali AKTAŞ’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette vakfın çalışmaları hakkında İlimiz Valisi İlhami AKTAŞ’a bilgiler veren Başkan DİNÇ, 29 Mayıs 1985 yılında kurulan Birlik Vakfı’nın gayesinin geleceğin teminatı olan gençlerin inançlı, vatansever, kültürlü ilmi seviyesi yüksek, çağdaş bilimsel ve teknolojik bilgilere sahip birer şahsiyet olmalarını sağlamak olduğunu dile getiren Başkan DİNÇ milletimizin birlik, beraberlik ve huzur içinde kalkınma ve gelişmesine katkıda bulunmayı şiyar edindiğini ayrıca üniversite gençliğinin ihtiyaçlarını gidermek için her yıl burs ihtiyacı olan öğrencilere burs imkânı sağlama yönünde de hizmetlerinin arasında olduğunu ifade etti.

Vali AKTAŞ ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek böylesi kuruluşların toplumsal yaşamda sosyal hizmetlere sağladığı katkıların büyük önem arz ettiğini kaydeden Vali AKTAŞ “halka hizmet hakka hizmettir” biz de bunu kendimize misyon edindik dedi.

Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığı görevine yeni seçilen Gürbüz DİNÇ ve ekibine hayırlı olsun temennisinde bulundu işlerinde kolaylıklar diledi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam