reklam
reklam

AKTAŞ HAKKARİ YÜKSEKOVA İLÇESİ ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİNİ NEVŞEHİR’DE AĞIRLADI « nevsehir haber

15 Temmuz 2024 - 11:44

AKTAŞ HAKKARİ YÜKSEKOVA İLÇESİ ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİNİ NEVŞEHİR’DE AĞIRLADI

Son Güncelleme :

22 Temmuz 2017 - 16:37

reklam
AKTAŞ HAKKARİ YÜKSEKOVA İLÇESİ ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİNİ NEVŞEHİR’DE AĞIRLADI
reklam

İLİMİZ VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ HAKKARİ YÜKSEKOVA İLÇESİ ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİNİ NEVŞEHİR’DE AĞIRLADI

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Yüksekova Şehit Aileleri ve Gazilerini Nevşehir’de ağırladı.

Yüksekova Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Dernek Başkanı Sami Keskin ve beraberinde Yüksekova şehit aileleri ve gazilerinden oluşan heyet, yurt gezisi programları kapsamında Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın davetleri üzerine ilimize teşrif ettiler.

Nevşehir Konağında gerçekleştirilen yemekli programa, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Ziyaddin Cavlak, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Yüksekova Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Dernek Başkanı Sami Keskin ve Yüksekova şehit aileleri ve gazileri katıldı.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Yüksekova şehit aileleri ve gazilerini ilimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, misafirlerin her biriyle el sıkıştı ve tanıştı.

Vali Aktaş, “vatan, millet, bayrak uğruna canlarını seve seve veren şehitlerimizi siz yakınlarıyla bir daha yâd ediyoruz, gazilerimize tekrar geçmiş olsun diyor bundan sonraki yaşamlarında sağlıklı iyi günler geçirmelerini diliyorum.”dedi.

Yemeğin ardından Vali Aktaş, misafirlere yöresel ürünlerden oluşan hediyeler verdi. Yüksekova Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Dernek Başkanı Sami Keskin ise Vali Aktaş’a içinde anahtarı simgeleyen plaket takdim etti.

Daha sonra Yüksekova şehit aileleri ve gazilerine rehber eşliğinde Kapadokya gezisi düzenlendi. Dernek Başkanı Keskin Vali Aktaş’a teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam