reklam
reklam

Uğur’dan,Rektör Yardımcılığı görevine atanan Prof. Dr. Fatma Karipcin’e hayırlı olsun ziyareti « nevsehir haber

16 Temmuz 2024 - 12:43

Uğur’dan,Rektör Yardımcılığı görevine atanan Prof. Dr. Fatma Karipcin’e hayırlı olsun ziyareti

Son Güncelleme :

15 Nisan 2017 - 9:22

reklam
Uğur’dan,Rektör Yardımcılığı görevine atanan Prof.  Dr. Fatma Karipcin’e hayırlı olsun ziyareti
reklam

Yeni Rektör Yardımcısı Karipcin’in İlk Misafiri Uğur Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Yardımcılığı görevine atanan Prof. Dr. Fatma Karipcin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki sendika üniversite temsilcisi M.Zeki Muharremoğlu kısa bir süre önce Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Yardımcılığı’na atanan Prof. Dr. Fatma Karipcin’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Prof. Dr. Fatma Karipcin’in başarılarla dolu bir akademik geçmişinin olduğunu vurgulayan Mustafa Uğur, “Akademik anlamda her daim başarılarıyla anılmış, mütevazi kişiliğiyle her daim her kesim tarafından takdirle karşılanan, üniversitemizi ve çalışanları, sorunları yakinen bilen hocamızın böyle kıymetli ve güzel bir göreve atanması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Rabbim Fatma hocamızın yar ve yardımcısı olsun. Üniversitemizi güçlendirecek, daha da ileriye ve güzele taşıyacak her çalışmada sendika olarak hocamızın yanında Elif gibi dimdik duracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur’un nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Rektör Yardımcısı Karipcin ise, “Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar Bağlı’nın takdiriyle önemli bir göreve atandım. Amacım diğer rektör yardımcımız Prof. Dr. Erdoğan Çiçek hocam ve tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte üniversitemize ve

şehrimize hizmet etmek, takdirle karşılanan çalışmalara ve hizmetlere imza atmaktır. Allah’ım yardımcımız olsun, yolumuzu açık eylesin inşallah” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam