reklam
reklam

Uçhisar ve Ortahisar’daki okulları ziyaret etti « nevsehir haber

23 Temmuz 2024 - 09:14

Uçhisar ve Ortahisar’daki okulları ziyaret etti

Son Güncelleme :

16 Mart 2017 - 8:50

reklam
Uçhisar ve Ortahisar’daki okulları ziyaret etti
reklam

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, okul ziyaretleri kapsamında eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek, yaşanılan sorunlara çözüm bulabilmek, öğretmen ve öğrencilerle sıcak temas içerisinde olmak amacı ile sabah mesaisine Uçhisar Haydar Çankaya İlkokulu’nda başladı. 

Uçhisar Haydar Çankaya İlkokulu ve Ortaokulu Okul Müdüründen, ilkokul ve ortaokulun eğitim öğretim faaliyetleri ile okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Murat Demir, öğretmen ve öğrencilerle görüşerek bir süre sohbet etti. 
Buradan Ortahisar İlk ve Ortaokulu ile Ortahisar Fatih İlk ve Ortaokuluna geçen İl Milli Eğitim Müdürü Demir yönetici, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
Eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında öğretmenlerle görüşen Demir, yaptığı okul ziyaretlerinde sınıfları dolaştı, derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti.

Ardından öğretmenlerle toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdürü, ihtiyaç ve istekleri dinledi, eğitim-öğretimle ilgili talep ve önerileri dinledi.

Demir, okul yöneticilerinden yapılan çalışmalar, etkinlikler ve okulların başarı durumlarıyla ilgili bilgi aldı. Eğitim öğretimde hiçbir olumsuzluğun mazeret olamayacağını söylerken, “Ülkemizin geleceği ve kalkınması için eğitimde mutlaka başarıya ulaşmamız gerekiyor. Geleceğimiz olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirelim, öğrencilerimize vatan, millet, bayrak sevgisinin, milli-manevi değerlere bağlı kalmanın önemini anlatıp onları bilinçlendirelim ” dedi. 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam