reklam
reklam

Çocuk gelişimi ve materyal sergisinin ikincisi açıldı « nevsehir haber

19 Temmuz 2024 - 15:42

Çocuk gelişimi ve materyal sergisinin ikincisi açıldı

Son Güncelleme :

22 Nisan 2017 - 11:56

reklam
Çocuk gelişimi ve materyal sergisinin ikincisi açıldı
reklam

Çocuk gelişimi ve materyal sergisinin ikincisi açıldı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı tarafından ‘Çocuk Gelişimi Materyal Sergisi’nin ikincisi açıldı.

Üniversite Kültür ve Kongre Merkezi Fuaye Salonunda, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı 1. ve 2. sınıf öğrencilerinin, Öğretim Görevlisi Ayşen Tükel’in rehberliğinde Eğitimde Araç-Gereç Geliştirme, Çocuk ve Drama dersinde hazırladıkları ürünlerin yer aldığı sergi,  Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Soner Mete, akademik ve idari personel, öğrenciler ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri tarafından hazırlanan sergide; kuklalar, maskeler, kostümler, eğitici oyuncaklar, eğitim materyalleri, duyu materyalleri, mobiller, hareketli hikâye panoları yer alıyor. Bölüm öğrencilerinin giydikleri çeşitli karakterlerdeki kostümler ve yüz boyamalarıyla renk kattıkları sergide, özel gereksinimli bireylere yönelik materyaller, montessori materyalleri, Eğitimde Araç- Gereç Geliştirme Dersi ve Çocuk Animatörlüğü Dersi kapsamında 0-2 ve 3-6 yaş grubu çocukların bilişsel, sosyal-duygusal, dil, motor gelişimlerini desteklemeye yönelik materyaller yer aldı.

Sergi, 26 Nisan 2017 gününe kadar görmek isteyenler için açık kalacak.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam