reklam
reklam

40 öğrenci yolcu hizmetleri departmanlarında görevlendirilecek « nevsehir haber

16 Temmuz 2024 - 11:41

40 öğrenci yolcu hizmetleri departmanlarında görevlendirilecek

Son Güncelleme :

21 Nisan 2017 - 15:51

reklam
40 öğrenci yolcu hizmetleri departmanlarında görevlendirilecek
reklam

40 öğrenci yolcu hizmetleri departmanlarında görevlendirilecek

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Meslek Yüksek Okulu, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından yetkilendirilmiş olan ve önde gelen havayolu şirketleri ile imzalanan protokoller doğrultusunda yürütülen havacılık programları sayesinde öğrencilerine daha mezun olmadan mesleğe başlama imkânı sağlamaya devam ediyor.

Pegasus Havayolları yetkilileri bu çerçevede Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programında okuyan ve önümüzdeki ay mezun olmaya hazırlanan 2. sınıf öğrencilere yönelik yazılı bir sınav ve mülakat gerçekleştirmek üzere 23 – 24 Mart tarihlerinde Mustafapaşa ve Sabiha Gökçen yerleşkelerini ziyaret etti.

Sınavlar sonucunda başarılı olan yaklaşık 40 öğrenci İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir Adnan Menderes Havalimanlarının yolcu hizmetleri departmanlarında görevlendirilmek üzere daha mezun olmadan Pegasus Havayolları tarafından düzenlenen işbaşı eğitimlerine katılmaya hak kazandı.

Mezun Oldunuz, Peki Ya Sonra?

Akademik programlarını ilgili sektörlerin önde gelen temsilcileriyle işbirliği içerisinde ve sektörlerin uluslararası düzeyde yetişmiş personel ihtiyaçlarına göre belirleyen yüksekokulumuz, bu sayede mezunlarına somut iş imkânı sunmaya devam ediyor.

Öğrencilerin eğitim aldıkları alanlarda yetişmiş işgücü ihtiyacına cevap verebiliyor ve mezuniyetleri ile birlikte vakit kaybetmeden iş bulup hayata atılabiliyor olmaları, yüksekokulun neden en çok rağbet gören vakıf meslek yüksekokulu olmasını da açıklıyor.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam