reklam

Yücel Menekşe’den gazeteciler günü mesajı « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 15:11

Yücel Menekşe’den gazeteciler günü mesajı

Son Güncelleme :

10 Ocak 2018 - 9:49

43 views
reklam
Yücel Menekşe’den gazeteciler günü mesajı
reklam

Özel Kardelen Koleji yönetim kurulu başkanı sayın Yücel Menekşe, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Menekşe yayınladığı kutlama mesajında; “Demokrasinin temel unsurlarından biri de hiç şüphe yoktur ki, özgür bir basının varoluşudur. Bu bağlamda demokrasinin vazgeçilmezleri arasında yer alan basınımızın görevi, basın ahlâk esasları çerçevesinde doğru ve tarafsız davranarak en hızlı şekilde kamuoyunu aydınlatmaktır. Basınımız, geçmişten günümüze kadar önemli bir gelişme göstererek, yazılı ve görsel boyutunun yanı sıra, teknolojik gelişmeler doğrultusunda sanal ortamda da etkinliğini her geçen gün arttırmakta olup demokrasimizin güçlenmesine katkılar sağlamaktadır. Bu gelişmede şüphesiz en büyük pay, görevini fedakârca yapan basın çalışanlarına aittir. İlimizin tanıtılmasında, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesine de önemli katkılar sağlayan yerel basın çalışanlarının bu güne kadar gösterdikleri gayreti, bundan sonrada aynı hassasiyetle sergileyeceklerine inanıyorum.

Bu düşüncelerle basın çalışanlarının haklarını düzenleyen Kanun’un yürürlüğe girmesinin yıldönümü olan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nü kutluyor, ilimiz genelindeki tüm basın emekçilerine ve ailelerine sağlık, esenlik ve mutluluk dileğiyle çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam