reklam

Yıldız erkekler güreş müsabakaları DİP’te yapılacak « Nevşehir Trend Haber

10 Ağustos 2022 - 23:10
Avatar

Yıldız erkekler güreş müsabakaları DİP’te yapılacak

reklam
Yıldız erkekler güreş müsabakaları DİP’te yapılacak
Son Güncelleme :

07 Aralık 2016 - 13:55

127 views
reklam

          Okul sporları yıldızlar güreş müsabakalarında yıldızlar kategorisi güreş müsabakası 2003-2004 (ortaokul kademesi) doğumlular 08 Aralık 2016 perşembe günü saat 10:00 da damat İbrahim paşa spor salonunda yapılacak.

Müsabaka sıkletleri; erkek (29-32)-35-38-42-47-53-59-66-73-(73-85) kg

müsabakanın tartıları aynı gün saat 09:30 da yapılacaktır. Okullar her sıklette dilediği kadar sporcu ile katılabilecekler. Yarışma süresi 4 dakika.

Okul spor faaliyetlerinde takımların yanında bulundurması zorunlu evraklar: nüfus cüzdanı

sporcu öğrenci lisansı, kimlik ve lisansı olmayan sporcu kesinlikle müsabakaya alınmayacak.

Sıkletlerinde birinci olan sporcular grup müsabakalarına katılacak.

reklam

FİKSTÜR - 12 Ağustos 2022 Cuma

Tümünü Gör

21:00

TrabzonsporvsAtakaş Hatayspor

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Medipol Başakşehir 1 4 3
2 Alanyaspor 1 2 3
3 Trabzonspor 1 2 3
4 Adana Demirspor 1 1 3
5 Beşiktaş 1 1 3
6 Galatasaray 1 1 3
7 Fenerbahçe 1 0 1
8 HangiKredi Ümraniyespor 1 0 1
9 Demir Grup Sivasspor 1 0 1
10 Gaziantep FK 1 0 1
11 arabam.com Konyaspor 1 0 1
12 MKE Ankaragücü 1 0 1
13 Atakaş Hatayspor 0 0 0
14 Bitexen Giresunspor 1 -1 0
15 Fraport TAV Antalyaspor 1 -1 0
16 Yukatel Kayserispor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 1 -2 0
19 Kasımpaşa 1 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Adanaspor 0 0 0
2 Altay 0 0 0
3 Altınordu 0 0 0
4 Ankara Keçiörengücü 0 0 0
5 Bayçimento Bandırmaspor 0 0 0
6 Erzurumspor FK 0 0 0
7 Bodrumspor 0 0 0
8 Boluspor 0 0 0
9 Çaykur Rizespor 0 0 0
10 Altaş Denizlispor 0 0 0
11 Eyüpspor 0 0 0
12 Gençlerbirliği 0 0 0
13 Göztepe 0 0 0
14 Manisa FK 0 0 0
15 Pendikspor Futbol 0 0 0
16 Sakaryaspor 0 0 0
17 Tuzlaspor 0 0 0
18 Yeni Malatyaspor 0 0 0
19 Yılport Samsunspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0
reklam