reklam

Yeni Yıla Yeraltında: Şampanya patlatarak girdiler « Nevşehir Trend Haber

15 Ağustos 2022 - 10:43

Yeni Yıla Yeraltında: Şampanya patlatarak girdiler

Son Güncelleme :

01 Ocak 2017 - 6:29

98 views
Avatar

reklam
Yeni Yıla Yeraltında: Şampanya patlatarak girdiler
reklam

KAPADOKYA Bölgesinde 2016yılına yer altı eğlence merkezlerinde elveda eden yerli ve yabancı turistler, 2017 yılının ilk dakikalarından itibaren coşkulu kutlama ile yeni yıla merhaba dediler. Şampanyaların patlatıldığı kutlamalarda sarmaş dolaş olan yerli ve yabancı turistler Türk Pop müziği eşliğinde unutamayacakları bir yılbaşı gecesi geçirdiler.

Kapadokya bölgesinde yerli ve yabancı turistlerin yılbaşı kutlamaları için en fazla ilgi gösterdiği mekanlar yer altı eğlence merkezleri oldu. Bölgedeki bazı oteller kapılarını yılbaşı için açmazlarken, 300 ile 800 kişi arasındaki bir potansiyele sahip olan yer altı eğlence merkezleri, yeni yılın coşkusunu fazlasıyla yaşayan ana merkezler oldu.

Kapadokya Bölgesinde volkanik tüflerin içerisine oyularak yapılan yer altı eğlence merkezlerinden biri olan Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Uçhisar beldesindeki Yaşar Baba Restorana’ kar altında Mangalda Ateş yakılıp etrafında dans eden turistler havai fişekler altında eğlendiler.

Yeni yıla girilmesiyle birlikte şampanyalar birbiri ardına patlatıldı. Şampanyalar altında yeni yılın coşkusunu yaşayan yerli ve yabancı turistler birbirlerine sarılarak yeni yıllarını kutladılar.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam