reklam

Yavuz sultan selim han ortaokulu heyeti, Ünver’i ziyaret etti « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 02:45

Yavuz sultan selim han ortaokulu heyeti, Ünver’i ziyaret etti

Son Güncelleme :

27 Mart 2018 - 7:27

76 views
reklam
Yavuz sultan selim han ortaokulu heyeti, Ünver’i ziyaret etti
reklam

Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu Müdürü İbrahim Palancı ve Okul Aile Birliği Başkanı Süleyman Çavdar’dan oluşan heyet, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek,bir süre görüştü.

2000 Evler Mahallesi Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu Müdürü İbrahim Palancı, Okul Aile Birliği Başkanı Süleyman Çavdar ile yönetim kurulu üyeleri Kerem Tiftik ve Ziya Kart’ dan oluşan heyeti makamında kabul eden Belediye Başkanı Ünver, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Eğitim kurumlarının fiziki şartları iyileştirilmiş bir ortam içerisinde faaliyetlerini daha etkin bir şekilde sürdürmesi yönünde Nevşehir Belediyesi olarak bugüne kadar Türkiye’ye örnek oluşturabilecek çalışmalara imza attıklarını belirtti. 2004 yılında başlattıkları okulların bahçe düzenlemelerinin çağın gereklerine uygun bir yapıya kavuşturulması yönündeki çalışmaların okul yöneticileri, öğretmenleri, okul velileri ile öğrencilerde büyük ilgi topladığını kaydeden Ünver, bu kapsamlı çalışmalarını bundan sonraki süreçte de devam ettireceklerini ifade etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam