reklam

Organizasyon ekibi, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan’ı ziyaret etti. « nevsehir haber

8 Şubat 2023 - 07:50

Organizasyon ekibi, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan’ı ziyaret etti.

reklam
Son Güncelleme :

02 Haziran 2017 - 2:14

Organizasyon ekibi, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan’ı ziyaret etti.

Uluslararası Kapadokya Kültür ve İmece Festivali’nin organizasyon ekibi Başkan Karaaslan’ı ziyaret etti. 23-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Uluslararası Kapadokya Kültür ve İmece Festivali’nin organizasyon ekibi, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan’ı ziyaret etti.

Ziyarette, Kapadokya Sanat ve Tarih Müzesi kurucusu Sibel Radiye Gül, festivalin Yunanistan Temsilcisi Despoina Bougioukmanou Papandreou ile Anastasia Lucanos, ve Küratör Serkan Paydak bulundu.

Uçhisar Belediyesi’ne ve Başkan Karaaslan’a festivalin gerçekleşmesinde sağladığı katkılardan dolayı teşekkür eden ekip adına Despoina Bougioukmanou Papandreou, Başkan Karaaslan’a dostluk ve barış’ın simgesi olan beyaz güvercin heykeli hediye etti.

Başkan Karaaslan ekibin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Böyle bir festivali düzenlemenizden ve Kapadokya’da dostluk, barış ve kardeşlik temalı uluslararası bir festivalin olmasından dolayı çok mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Festivalin sürekli olması halinde iki ülke arasında dostluk, sanat ve kültür açısından katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Sizleri kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

Başkan Karaaslan ekip adına Despoina Bougioukmanou Papandreou’ya minyatür Uçhisar Kalesi hediye etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam