reklam

YANAR VE AÇIKGÖZ ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR « Nevşehir Trend Haber

16 Eylül 2021 - 13:36

YANAR VE AÇIKGÖZ ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Son Güncelleme :

23 Ekim 2017 - 13:13

44 views
reklam
YANAR VE AÇIKGÖZ ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
reklam

YANAR VE AÇIKGÖZ ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve beraberindeki heyet, esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Atatürk Bulvarı üzerindeki esnafları gezerek sohbet etti.

Esnaf ve vatandaşlarla kısa kısa sohbet eden AK Parti İl Başkanı Yanar ve Milletvekili Açıkgöz, vatandaşların ve esnafların sorularını dinledi.

Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve İl Seçim İşleri Başkanı Edip Avşar’ın da eşlik ettiği ziyarette İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, AK Parti’nin 16 yıldır halkın teveccühü sayesinde iktidarda kaldığını belirterek; “AK parti olarak her fırsatta halkımızla ve esnafımızla bir arada olmaya gayret ediyoruz. AK Partinin 15 yıllık iktidarındaki artan başarı ivmesinin altında yapılan hizmetlerle birlikte sahada yapılan çalışmaların yatmaktadır. Halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye’nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de halkın taleplerini kendilerinden dinliyoruz. AK Parti 15 yıldır halkın teveccühü sayesinde iktidar kaldı. Halkımızın bu teveccühü bizlere enerji veriyor. Bizlerde AK partinin temsilcileri olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam