reklam

Voleybol takımlarından Ünlüer’e ziyaret « Nevşehir Trend Haber

15 Ağustos 2022 - 18:20
Avatar

Voleybol takımlarından Ünlüer’e ziyaret

reklam
Voleybol takımlarından Ünlüer’e ziyaret
Son Güncelleme :

16 Şubat 2017 - 9:58

95 views
reklam

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’i Analig Voleybol takımları ziyaret etti.

Karamanda yapılan Voleybol Analig Müsabakalarında kız ve erkek takımlarımız kıyasıya mücadele ederek yarı finallere katılmaya hak kazanmışlardır. 3 gün süren müsabakalarda Mersin, Burdur, Niğde, Çankırı, Kırşehir, illeri takımları ile gerçekleştirilen maçlarda takımlarımız gruplardan 2. olarak çıkarak ilimize başarı ile döndü.

İl Müdürü Mustafa Ünlüer Sporcuları ve Voleybol  Antrenörü Aylin Feralan’ı tebrik ederek ilimizi yarı finallerde de başarı ile temsil edeceklerine inandığını belirterek kız ve erkek takımımızın finallerden başarı ile döndüklerini görmeyi temenni etti.

reklam

FİKSTÜR - 12 Ağustos 2022 Cuma

Tümünü Gör

21:00

TrabzonsporvsAtakaş Hatayspor

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Adana Demirspor 2 4 6
2 Trabzonspor 2 3 6
3 Corendon Alanyaspor 2 2 4
4 Beşiktaş 2 1 4
5 Gaziantep FK 2 1 4
6 Medipol Başakşehir 1 4 3
7 Bitexen Giresunspor 2 0 3
8 Fraport TAV Antalyaspor 2 0 3
9 Galatasaray 2 0 3
10 Yukatel Kayserispor 2 0 3
11 Fenerbahçe 1 0 1
12 arabam.com Konyaspor 1 0 1
13 HangiKredi Ümraniyespor 2 -1 1
14 MKE Ankaragücü 2 -1 1
15 Demir Grup Sivasspor 2 -3 1
16 Atakaş Hatayspor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 2 -3 0
19 Kasımpaşa 1 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bodrumspor 1 2 3
2 Yılport Samsunspor 1 2 3
3 Boluspor 1 1 3
4 Eyüpspor 1 1 3
5 Göztepe 1 1 3
6 Altınordu 1 0 1
7 Gençlerbirliği 1 0 1
8 Ankara Keçiörengücü 1 0 1
9 Çaykur Rizespor 1 0 1
10 Adanaspor 0 0 0
11 Bayçimento Bandırmaspor 0 0 0
12 Erzurumspor FK 0 0 0
13 Pendikspor Futbol 0 0 0
14 Tuzlaspor 0 0 0
15 Altaş Denizlispor 1 -1 0
16 Manisa FK 1 -1 0
17 Sakaryaspor 1 -1 0
18 Yeni Malatyaspor 1 -2 0
19 Altay 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0
reklam