VOLEYBOL GENÇLER LİGİ 9 ARALIK’TA BAŞLIYOR « Nevşehir Trend Haber

şişli escortşirinevler escort
SON DAKİKA
sakarya escortsakarya escortsakarya escortsakarya escortsakarya escorteryaman escortümraniye escortwebmaster forum
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

VOLEYBOL GENÇLER LİGİ 9 ARALIK’TA BAŞLIYOR

Bu haber 07 Aralık 2016 - 13:34 'de eklendi ve 40 views kez görüntülendi.

Voleybol gençler ligi 09 Aralık’ta başlıyor

            Nevşehir’de İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü ile Voleybol il temsilciliğinin birlikte organize ettiği gençler voleybol ligleri 09 Aralık 2016 Perşembe gününden itibaren start alacak.

Müsabakalara genç kızlar kategorisinde

A grubunda; Avanos And.L., Nevşehir And.L, Nevşehir L ve İbni Sina M.T.A.L

B Grubunda; 15 Temmuz Şehitleri And.L., Ürgüp Tesan Fen L, Çözüm Temel L ve Ürgüp Ç.P.L

C Grubunda; Ö.Yunus Emre Sağlık M.L, Nene Hatun M.T.A.L., Cemil Meriç Sosyal Bilimler L.ve Ahi Evran M.T.A.L.

D Grubunda ise; Derinkuyu Mehmet Ekmekçi A.L., Özkonak Hacı Halil Türkan A.L. Şehit Hamide Sibel Çetinkaya A.L katılacaklar.

27 Aralık tarihinde sona ermesi beklenen gençler voleybol müsabakalarına erkekler kategorisinde ise;

A Grubunda; Nevşehir M.T.A.L., Avanos A.L., Ürgüp Ç.P.L ve Çözüm Temel L.

B Grubunda; Derinkuyu Mehmet Ekmekçi A.L, Avanos Kapadokya Ç.P.L, Ö.Yunus Emre Sağlık M.L. ile Kalaba FSM.A.L.

C Grubunda; Nevşehir A.İ.H.L., Nevşehir Kapadokya M.T.A.L, Kardelen Koleji ve Nevşehir A.L. ile Ürgüp Kılıçaslan M.T.A.L takımları katılacaklar.

9-27 Aralık 2016 arasında oynanacak Voleybol Gençler müsabakaları Damat İbrahimpaşa Spor salonunda gerçekleştirilecek.

Müsabakaların fikstürü ise şu şekilde belirlendi;

9 Aralık Genç Kız D.İ.P 10:30 A-1 Avanos Andl Lisesi A-4 Derinkuyu M. Ekmekçi Andl Lisesi

9 Aralık Genç Kız D.İ.P 12:00 A-2 15 Temmuz Şehitleri Andl Lisesi A3 Özel Yunus Emre Sağlık Meslek Lisesi

9 Aralık Genç Kız D.İ.P 13:30 B1 Nevşehir Andl Lisesi B4 Özkonak H.Halil Türkkan Andl Lisesi

9 Aralık Genç Kız D.İ.P 15:00 B2 Ürgüp Tesan Fen Lisesi B3 Nene Hatun Mes.Tek. Andl Lisesi

12 Aralık Yıldız Kız D.İ.P 09:00 Yıldız Kız Final Grubu 3-1

12 Aralık Genç Kız D.İ.P 10:30 C1 Nevşehir Lisesi C4 Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Lisesi

12 Aralık Genç Kız D.İ.P 12:00 C2 Çözüm Temel Lisesi C3 Cemil Meric Sosyal Bilimler And.L.

12 Aralık Genç Kız D.İ.P 13:30 D1 İbni Sina M.T.A.L. D2 Ürgüp Ç.P.L.

12 Aralık Genç Erkek D.İ.P 15:00 A1 Nevşehir M.T.A.L. A4 Ürgüp Kılıçarslan M.T.A.L.

13 Aralık Genç Erkek D.İ.P 09:00 A2 Derinkuyu Mehmet Ekmekçi And.L. A3 Nevşehir A.İ.H.L.

13 Aralık Genç Erkek D.İ.P 10:30 D1 Çözüm Temel Lisesi D2 Kalaba Fsm And.L.

13 Aralık Genç Erkek D.İ.P 12:00 C1 Ürgüp Çpl C2 Özel Yunus Emre Sağlık Mes.L.

14 Aralık Yıldız Kız D.İ.P 09:00 Yıldız Kız Final Grubu 2-3

14 Aralık Genç Kız D.İ.P 10:30 B4 Özkonak Hacı Halil Türkkan And.L. B2 Ürgüp Tesan Fen Lisesi

14 Aralık Genç Kız D.İ.P 12:00 A4 Derinkuyu Mehmet Ekmekçi And.L. A2 15 Temmuz Şehitleri And..

14 Aralık Genç Kız D.İ.P 13:30 A1 Avanos And.L. A3 Özel Yunus Emre Sağlık Mes. L.

14 Aralık Genç Kız D.İ.P 15:00 B1 Nevşehir And. L. B3 Nene Hatun M.T.A.L.

15 Aralık Genç Kız D.İ.P 09:00 D3 Ahi Evran M.T.A.L. D1 İbni Sina M.Ta.L

15 Aralık Genç Kız D.İ.P 10:30 C4 Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Andl C2 Çözüm Temel Lisesi

15 Aralık Gençkız D.İ.P 12:00 C1 Nevşehir Lisesi C3 Cemil Meriç Andl

15 Aralık Genç Erkek D.İ.P 13:30 A1 Nevşehir M.T.A.L A3 Nevşehir A.İ.H.L

16 Aralık Genç Erkek D.İ.P 09:00 D3 Nevşhir And.L. D1 Çözüm Temel L.

16 Aralık Genç Erkek D.İ.P 10:30 A4 Ürgüp Kılıçarslan M.T.A.L A3 Derinkuyu Mehmet Ekmekci And.L.

16 Aralık Genç Erkek D.İ.P 12:00 B3 Nevşehir Kapadokya M.T.A.L B1 Avanos And.L.

16 Aralık Genç Erkek D.İ.P 13:30 C3 Kardelen Koleji C1 Ürgüp Ç.P.L.

19 Aralık Genç Kız D.İ.P 09:00 B1 Nevşehir Anadolu Lisesi B2 Ürgüp Tesan Fen Lisesi

19 Aralık Genç Kız D.İ.P 10:30 B3 Nene Hatun M.T.A.L. B4 Özkonak Hacı Halil Türkkan A.L.

19 Aralık Genç Kız D.İ.P 12:00 A3 Özel Yunus Emre Sağlık M.L. A4 Derinkuyu Mehmet Ekmekçi A.L.

19 Aralık Genç Kız D.İ.P 13:30 A1 Avanos Anadolu Lisesi A2 15 Temmuz Şehitleri A.L.

20 Aralık Genç Kız D.İ.P 09:00 C1 Nevşehir Lisesi C2 Çözüm Temel Lisesi

20 Aralık Genç Kız D.İ.P 10:30 C3 Cemil Meriç Sosyal Bilimler A.L C4 Şehit Hamide Sibelçetinkaya A.L.

20 Aralık Genç Kız D.İ.P 12:00 D2 Ürgüp Ç.P.L D3 Ahi Evran M.T.A.L.

20 Aralık Genç Erkek D.İ.P 13:30 A1 Nevşehir M.T.A.L A2 Derinkuyu Mehmet Ekmekçi A.L

21 Aralık Genç Erkek D.İ.P 09:00 D2 Kalaba Fsm A.L D3 Nevşehir A.L

21 Aralık Genç Erkek D.İ.P 10:30 A3 Nevşehir A.İ.H.L A4 Ürgüp Kılıçaslan M.T.A.L

21 Aralık Genç Erkek D.İ.P 12:00 C2 Özel Yunus Emre Sağlık M.L. C3 Kardelen And.L.

22 Aralık Genç Kız D.İ.P 09:00 A1 B2

22 Aralık Genç Kız D.İ.P 10:30 B1 A2

22 Aralık Genç Kız D.İ.P 12:00 C1 D2

22 Aralık Genç Kız D.İ.P 13:30 D1 C2

23 Aralık Genç Erkek D.İ.P 09:00 A1 B2

23 Aralık Genç Erkek D.İ.P 10:30 B1 A2

23 Aralık Genç Erkek D.İ.P 12:00 C1 D2

23 Aralık Genç Erkek D.İ.P 13:30 D1 C2

26 Aralık Genç Kız D.İ.P 09:00 A1-B2 Galibi C1-D2 Galibi

26 Aralık Genç Kız D.İ.P 10:30 B1-A2 Galibi D1-C2 Galibi

26 Aralık Genç Erkek D.İ.P 12:00 A1-B2 Galibi C1-D2 Galibi

26 Aralık Genç Erkek D.İ.P 13:30 B1-A2 Galibi D1-C2 Galibi

27 Aralık Genç Kız D.İ.P 09:00 Üçüncülük Maçı

27 Aralık Genç Kız D.İ.P 10:30 Final

27 Aralık Genç Erkek D.İ.P 12:00 Üçüncülük Maçı

27 Aralık Genç Erkek D.İ.P 13:30 Final

PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig